NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Vidi II.-ETO, III. Kerület-Sárvár – íme, a 9. forduló programja

Hegedűs Gábor - 2016. szeptember 30. péntek 09:34
Magyarország – A Szigetszentmiklós a Méhkerék ellen robogna tovább.
Kép forrása: eto.hu

Immár a 9. fordulójához érkezik a harmadosztályú bajnokság, amelynek a mérkőzéseire szombaton és vasárnap kerül sor.

 

Keleten az éllovas Monor a Hajdúböszörményt fogadja, míg a Rákosmente az eltiltott Szűcs Lajos nélkül veszi fel a harcot az MTK második csapata ellen.

 

A közép csoportban az első helyen álló Szigetszentmiklós a Méhkereket, a második Budafok a Paks fiataljait fogadja, a PMFC Gyulára látogat, míg a Ferencváros második csapata a Dunaharasztit látja vendégül.

 

A nyugati csoportban az éllovas Érd a Tatabánya ellen növelheti győzelmei számát, a második Kaposvár Hévízre látogat, a Csorna a Diósdot fogadja, míg a kirobbanó formában lévő ETO a Videoton ellen lép pályára Tatabányán.

 

9. forduló

 

Keleti csoport

Szombat         

15:00: MONORI SE-HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE                                     

15:00: STC SALGÓTARJÁN-ESMTK                                            

15:00: TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS-JÁSZBERÉNYI FC

15:00: FC HATVAN-REAC                                     

15:00: KBSC FC-TÁLLYA KSE                                         

 

Vasárnap        

11:00: DVTK II.-NYÍRBÁTORI FC                        

11:00: ÚJPEST FC II.-PUTNOK FC

15:00: BKV ELŐRE-DVSC-DEAC II.                     

15:00: RÁKOSMENTE KSK-MTK BUDAPEST II.

 

Közép csoport

Szombat         

15:00: SPORT 36 KOMLÓI BÁNYÁSZ-PÉNZÜGYŐR SE          

15:00: SZIGETSZENTMIKLÓS-MÉHKERÉKI SE                                    

15:00: VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC-PMFC                                              

15:00: DABAS-GYÓN FC-MÓRAHALOM VSE                                      

18:00: DUNAÚJVÁROS-HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC                                      

 

Vasárnap        

11:00: FERENCVÁROSI TC II.-DUNAHARASZTI MTK 

15:00: SZENTLŐRINC SE-FC DABAS      

15:00: BUDAFOKI MTE-PAKSI FC II.

15:00: SZEKSZÁRDI UFC-BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.

 

Nyugati csoport

Szombat         

15:00: III. KER. TVE-SÁRVÁR FC                         

15:00: HÉVÍZ SK-KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC                                        

15:00: VLS VESZPRÉM-TARR ANDRÁSHIDA SC                                  

15:00: ÉRDI VSE-TATABÁNYA FC                                              

15:00: CSORNAI SE-DIÓSD                                  

           

Vasárnap        

11:00: PUSKÁS AKADÉMIA FC II.-FC AJKA                                         

15:00: BUDAPEST HONVÉD-MFA II.-CSEPEL FC                                             

15:00: KOMÁROM VSE-GYIRMÓT FC GYŐR II.                                              

15:00: VIDEOTON FC II.-ETO FC GYŐR

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Szomorú vasárnap
KERINGER ZSOLT
Már csak a válogatott
TABELLA - KELET
1Monori SE14
2ESMTK13
3Salgótarján13
4MTK Budapest II10
5Debreceni EAC10
6Balassagyarmati VSE9
7Putnok FC8
8Termálfürdő Tiszaújváros7
9Cigánd SE7
10Gyöngyösi AK7
11Nyírbátori FC6
12Jászberényi FC6
13DVTK II5
14Füzesgyarmati SK5
15Tiszafüredi VSE5
16Tállya KSE4
TABELLA - KÖZÉP
1SZEOL SC15
2Duna Aszfalt VSE13
3Dunaújváros13
4Paksi FC II10
5Iváncsa KSE10
6PMFC9
7Szentlőrinc SE9
8Szekszárdi UFC9
9Budapest Honvéd-MFA II8
10Kozármisleny FC7
11FC Dabas6
12Mórahalom VSE5
13Rákosmente KSK5
14Vecsési FC5
15Hódmezővásárhelyi FC4
16M-Foci KFT3
TABELLA - NYUGAT
1Érdi VSE14
2Kaposvári Rákóczi FC13
3Videoton FC II12
4Tarr Amdráshida SC12
5III. Ker. TVE11
6Puskás Akadémia FC II10
7THSE-Szabadkikötő9
8FC Ajka7
9Csepel FC7
10Dunaharaszti MTK7
11BKV Előre7
12Csornai SE6
13VLS Veszprém6
14Pénzügyőr SE6
15Pápai Perutz FC3
16Gyirmót FC Győr II3
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!