NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Vidi II.-ETO, III. Kerület-Sárvár – íme, a 9. forduló programja

Hegedűs Gábor - 2016. szeptember 30. péntek 09:34
Magyarország – A Szigetszentmiklós a Méhkerék ellen robogna tovább.
Kép forrása: eto.hu

Immár a 9. fordulójához érkezik a harmadosztályú bajnokság, amelynek a mérkőzéseire szombaton és vasárnap kerül sor.

 

Keleten az éllovas Monor a Hajdúböszörményt fogadja, míg a Rákosmente az eltiltott Szűcs Lajos nélkül veszi fel a harcot az MTK második csapata ellen.

 

A közép csoportban az első helyen álló Szigetszentmiklós a Méhkereket, a második Budafok a Paks fiataljait fogadja, a PMFC Gyulára látogat, míg a Ferencváros második csapata a Dunaharasztit látja vendégül.

 

A nyugati csoportban az éllovas Érd a Tatabánya ellen növelheti győzelmei számát, a második Kaposvár Hévízre látogat, a Csorna a Diósdot fogadja, míg a kirobbanó formában lévő ETO a Videoton ellen lép pályára Tatabányán.

 

9. forduló

 

Keleti csoport

Szombat         

15:00: MONORI SE-HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE                                     

15:00: STC SALGÓTARJÁN-ESMTK                                            

15:00: TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS-JÁSZBERÉNYI FC

15:00: FC HATVAN-REAC                                     

15:00: KBSC FC-TÁLLYA KSE                                         

 

Vasárnap        

11:00: DVTK II.-NYÍRBÁTORI FC                        

11:00: ÚJPEST FC II.-PUTNOK FC

15:00: BKV ELŐRE-DVSC-DEAC II.                     

15:00: RÁKOSMENTE KSK-MTK BUDAPEST II.

 

Közép csoport

Szombat         

15:00: SPORT 36 KOMLÓI BÁNYÁSZ-PÉNZÜGYŐR SE          

15:00: SZIGETSZENTMIKLÓS-MÉHKERÉKI SE                                    

15:00: VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC-PMFC                                              

15:00: DABAS-GYÓN FC-MÓRAHALOM VSE                                      

18:00: DUNAÚJVÁROS-HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC                                      

 

Vasárnap        

11:00: FERENCVÁROSI TC II.-DUNAHARASZTI MTK 

15:00: SZENTLŐRINC SE-FC DABAS      

15:00: BUDAFOKI MTE-PAKSI FC II.

15:00: SZEKSZÁRDI UFC-BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.

 

Nyugati csoport

Szombat         

15:00: III. KER. TVE-SÁRVÁR FC                         

15:00: HÉVÍZ SK-KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC                                        

15:00: VLS VESZPRÉM-TARR ANDRÁSHIDA SC                                  

15:00: ÉRDI VSE-TATABÁNYA FC                                              

15:00: CSORNAI SE-DIÓSD                                  

           

Vasárnap        

11:00: PUSKÁS AKADÉMIA FC II.-FC AJKA                                         

15:00: BUDAPEST HONVÉD-MFA II.-CSEPEL FC                                             

15:00: KOMÁROM VSE-GYIRMÓT FC GYŐR II.                                              

15:00: VIDEOTON FC II.-ETO FC GYŐR

HAZAI LABDARÚGÁS
Irány az NB I: komoly átigazolásokon dolgozik Kondás csapata

Irány az NB I: komoly átigazolásokon dolgozik Kondás csapata

Kisvárda - Már az NB I-re is figyelnek a várdaiak.
Komoly erősítések Debrecenben

Komoly erősítések Debrecenben

Debrecen - Az NB I-es együttes helyett most a harmadosztályú gárda került a fókuszba.
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Búcsú Side-től
KERINGER ZSOLT
„Kapitányváltás”
TABELLA - KELET
1Monori SE40
2Salgótarján32
3ESMTK30
4MTK Budapest II26
5Putnok FC25
6Tiszafüredi VSE23
7Nyírbátori FC21
8Füzesgyarmati SK21
9Cigánd SE20
10Termálfürdő Tiszaújváros18
11Jászberényi FC18
12Balassagyarmati VSE17
13Gyöngyösi AK17
14DVTK II15
15Debreceni EAC14
16Tállya KSE13
TABELLA - KÖZÉP
1Dunaújváros37
2Duna Aszfalt VSE36
3PMFC35
4SZEOL SC31
5Iváncsa KSE30
6FC Dabas27
7Paksi FC II26
8Szentlőrinc SE24
9Rákosmente KSK21
10Szekszárdi UFC20
11Kozármisleny FC18
12Budapest Honvéd-MFA II17
13Mórahalom VSE11
14Hódmezővásárhelyi FC11
15M-Foci KFT9
16Vecsési FC7
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC35
2Érdi VSE35
3FC Ajka31
4Pápai Perutz FC28
5Tarr Amdráshida SC28
6Puskás Akadémia FC II26
7Videoton FC II25
8Csepel FC24
9Dunaharaszti MTK23
10III. Ker. TVE22
11BKV Előre20
12Pénzügyőr SE17
13Csornai SE13
14VLS Veszprém13
15Gyirmót FC Győr II11
16THSE-Szabadkikötő11
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!