Megkóstolta a természet a feleket.

Nyírbátor FC – Nyíregyháza Spartacus 0-3 (0-0)
Nyírbátor: Vasas – Tóth, Szegedi, Müller, Boros, Reznek (Bernáth 82.), Fenyőfalvi, Vámos, Terdik (Bagi 82.) , Pálinkás, Katona (Sárosi 70.). Vezetőedző: Szilágyi Krisztián
Nyíregyháza: Fadgyas – Nagy J., Fodor, Rubus, Farkas, Kártik, Gulyás, Bakos, Rezes (Pekár 68.) , Gyurján (Polényi 68.), Hornyák (Daru 83.). Vezetőedző: Bozsik József

52. perc: Jobbról érkezett a beadás, a kipattanót pedig Bakos Szabolcs kapásból az alsó sarokba lőtte 18 méterről, 0-1.

65. perc: Remek nyíregyházi kontra után Gyurján Bencét buktatta Fenyőfalvi, 11-es! A büntetőt Hornyák Marcell értékesítette, 0-2!

90. perc: Gulyást buktatták a kaputól 19 méterre. A szabadrúgást Gulyás Máté remekül csavarta az alsó sarokba, 0-3 !

A másodosztályú Nyíregyháza 3-0-s győzelmét hozta az NB III-as Nyírbátor otthonában a nap első kupameccse. Az első félidőben nem láthattak gólt a nézők, a vendégek türelmesek voltak, a hazaiak meg teljesen egyenrangú ellenfelek. Fordulás után berámolt hármat a vendégcsapat (szép góljaik is voltak), de nem aratott könnyű győzelmet. A mérkőzésen mostoha időjárási körülmények voltak, többször ömlött az eső.