NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Somosi hírek

NB2.hu - 2016. február 09. kedd 17:27
Új arcok is feltűntek a csapatnál.
Kép forrása: www.somosse.hu

Örömteli hír, hogy a hosszú ideje sérüléssel bajlódó, az első félév küzdelmeit teljes egészében kihagyó Sárközi Tamás immáron teljes intenzitással végezhette el a feladatokat.

Az érkezők oldalán új neveket is elkönyvelhetünk: már biztosan kijelenthető, hogy a Somosban folytatja pályafutását a korábban még az első osztályban szereplő Kecskemét szerelését is magára öltő, stabil NB II-es labdarúgónak számító, legutóbb a Balmazújváros szolgáló Kormos László, az elmúlt időszakban évről-évre a második vonalban futballozó, utoljára a Ceglédet erősítő Dóczi Szabolcs, a szlovákiai másodosztályú Rimaszombattól érkező Köböl Máté, illetve az ősz folyamán gyakorlatilag az SBTC-t egymaga a hátán vivő Tarlósi Milán.

A felsoroltakon kívül próbázók is részt vettek a foglalkozáson: Kiprich Dávid a jelenleg az NB III Nyugati divíziójának második helyén álló Videoton II-től, Szekér Dávidot Csákvárról, míg Balogh Balázs Vácról készül csapatunkkal, rajtuk kívül a Balla Dániel, Lehoczki Ákos duó sorsa a későbbiekben fog eldőlni, a felsoroltakhoz pár nap múlva még a brazil Lucas Ewen is csatlakozik.

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Szomorú vasárnap
KERINGER ZSOLT
Már csak a válogatott
TABELLA - KELET
1Monori SE17
2Salgótarján16
3ESMTK13
4Balassagyarmati VSE12
5Putnok FC11
6MTK Budapest II10
7Debreceni EAC10
8Gyöngyösi AK10
9Termálfürdő Tiszaújváros8
10Cigánd SE7
11Nyírbátori FC6
12Jászberényi FC6
13Tállya KSE5
14DVTK II5
15Füzesgyarmati SK5
16Tiszafüredi VSE5
TABELLA - KÖZÉP
1Duna Aszfalt VSE16
2SZEOL SC15
3Dunaújváros13
4PMFC12
5Paksi FC II10
6Kozármisleny FC10
7Iváncsa KSE10
8Szentlőrinc SE9
9FC Dabas9
10Szekszárdi UFC9
11Budapest Honvéd-MFA II8
12Mórahalom VSE5
13Rákosmente KSK5
14Vecsési FC5
15Hódmezővásárhelyi FC4
16M-Foci KFT3
TABELLA - NYUGAT
1Érdi VSE15
2Kaposvári Rákóczi FC13
3Tarr Amdráshida SC13
4Videoton FC II12
5Dunaharaszti MTK11
6III. Ker. TVE11
7Puskás Akadémia FC II10
8FC Ajka10
9THSE-Szabadkikötő9
10Csepel FC7
11VLS Veszprém7
12BKV Előre7
13Csornai SE6
14Pápai Perutz FC6
15Pénzügyőr SE6
16Gyirmót FC Győr II3
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!