NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Sárvár–ETO, Dabas–PMFC: Íme, a 16. forduló programja

NB3.hu - 2016. november 18. péntek 16:12
Magyarország – Visszaáll a szombat-vasárnap ritmus.
Kép forrása: eto.hu

 

Az NB III-as bajnokság 16. fordulójában a keleti csoportban éllovas Jászberény az utolsóelőtti Hatvant fogadja, míg a második Putnok a Nyírbátor ellen lép pályára. A közép csoportban az első helyen álló Szigetszentmiklós a Szekszárd ellen növelheti pontjai számát, míg a múlt héten a Dabas-Gyónnak tíz gólt lövő PMFC visszatér a „tett helyszínére”, most a Dabas FC lesz az ellenfele. A nyugati csoportban az éllovas Érdi VSE a Komáromot fogadja, a Kaposvár az Ajkát látja vendégül, míg az ETO a Sárvárhoz látogat.

 

NB III, 16. forduló

 

Keleti csoport

Szombat

13:00: STC SALGÓTARJÁN - MONORI SE

13:00: TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS - KBSC FC

13:00: JÁSZBERÉNYI FC - FC HATVAN

13:00: PUTNOK FC - NYÍRBÁTORI FC

Vasárnap

11:00: ÚJPEST FC II - RÁKOSMENTE KSK         

13:00: ESMTK - REAC

13:00: DVSC-DEAC II - TÁLLYA KSE

13:00: HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE - MTK BUDAPEST II

 

A tabella a linkre kattintva érhető el

 

 

Közép csoport

Szombat

13:00: SPORT 36 KOMLÓI BÁNYÁSZ - DABAS-GYÓN FC     

13:00: SZIGETSZENTMIKLÓS - SZEKSZÁRDI UFC       

17:00: DUNAÚJVÁROS - VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC  

Vasárnap        

11:00: FERENCVÁROSI TC II. - SZENTLŐRINC SE

13:00: MÉHKERÉKI SE - BUDAFOKI MTE          

13:00: HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC - MÓRAHALOM VSE       

13:00: DUNAHARASZTI MTK - PAKSI FC II.      

13:00: PÉNZÜGYŐR SE - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.          

13:00: FC DABAS – PMFC

 

A tabella a linkre kattintva érhető el

 

 

Nyugati csoport

Szombat

13:00: HÉVÍZ SK - III. KER. TVE

13:00: ÉRDI VSE - KOMÁROM VSE         

13:00: TARR ANDRÁSHIDA SC - DIÓSD 

13:00:KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - FC AJKA     

13:00: SÁRVÁR FC - ETO FC GYŐR

Vasárnap        

13:00: BUDAPEST HONVÉD-MFA II. - CSORNAI SE

13:00: VLS VESZPRÉM - VIDEOTON FC II.

13:00: TATABÁNYA FC - PUSKÁS AKADÉMIA FC II.  

13:00: CSEPEL FC - GYIRMÓT FC GYŐR II.

 

A tabella a linkre kattintva érhető el

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Szomorú vasárnap
KERINGER ZSOLT
Már csak a válogatott
TABELLA - KELET
1Monori SE14
2ESMTK13
3Salgótarján13
4MTK Budapest II10
5Debreceni EAC10
6Balassagyarmati VSE9
7Putnok FC8
8Termálfürdő Tiszaújváros7
9Cigánd SE7
10Gyöngyösi AK7
11Nyírbátori FC6
12Jászberényi FC6
13DVTK II5
14Füzesgyarmati SK5
15Tiszafüredi VSE5
16Tállya KSE4
TABELLA - KÖZÉP
1SZEOL SC15
2Duna Aszfalt VSE13
3Dunaújváros13
4Paksi FC II10
5Iváncsa KSE10
6PMFC9
7Szentlőrinc SE9
8Szekszárdi UFC9
9Budapest Honvéd-MFA II8
10Kozármisleny FC7
11FC Dabas6
12Mórahalom VSE5
13Rákosmente KSK5
14Vecsési FC5
15Hódmezővásárhelyi FC4
16M-Foci KFT3
TABELLA - NYUGAT
1Érdi VSE14
2Kaposvári Rákóczi FC13
3Videoton FC II12
4Tarr Amdráshida SC12
5III. Ker. TVE11
6Puskás Akadémia FC II10
7THSE-Szabadkikötő9
8FC Ajka7
9Csepel FC7
10Dunaharaszti MTK7
11BKV Előre7
12Csornai SE6
13VLS Veszprém6
14Pénzügyőr SE6
15Pápai Perutz FC3
16Gyirmót FC Győr II3
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!