NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Sárvár–ETO, Dabas–PMFC: Íme, a 16. forduló programja

NB3.hu - 2016. november 18. péntek 16:12
Magyarország – Visszaáll a szombat-vasárnap ritmus.
Kép forrása: eto.hu

 

Az NB III-as bajnokság 16. fordulójában a keleti csoportban éllovas Jászberény az utolsóelőtti Hatvant fogadja, míg a második Putnok a Nyírbátor ellen lép pályára. A közép csoportban az első helyen álló Szigetszentmiklós a Szekszárd ellen növelheti pontjai számát, míg a múlt héten a Dabas-Gyónnak tíz gólt lövő PMFC visszatér a „tett helyszínére”, most a Dabas FC lesz az ellenfele. A nyugati csoportban az éllovas Érdi VSE a Komáromot fogadja, a Kaposvár az Ajkát látja vendégül, míg az ETO a Sárvárhoz látogat.

 

NB III, 16. forduló

 

Keleti csoport

Szombat

13:00: STC SALGÓTARJÁN - MONORI SE

13:00: TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS - KBSC FC

13:00: JÁSZBERÉNYI FC - FC HATVAN

13:00: PUTNOK FC - NYÍRBÁTORI FC

Vasárnap

11:00: ÚJPEST FC II - RÁKOSMENTE KSK         

13:00: ESMTK - REAC

13:00: DVSC-DEAC II - TÁLLYA KSE

13:00: HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE - MTK BUDAPEST II

 

A tabella a linkre kattintva érhető el

 

 

Közép csoport

Szombat

13:00: SPORT 36 KOMLÓI BÁNYÁSZ - DABAS-GYÓN FC     

13:00: SZIGETSZENTMIKLÓS - SZEKSZÁRDI UFC       

17:00: DUNAÚJVÁROS - VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC  

Vasárnap        

11:00: FERENCVÁROSI TC II. - SZENTLŐRINC SE

13:00: MÉHKERÉKI SE - BUDAFOKI MTE          

13:00: HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC - MÓRAHALOM VSE       

13:00: DUNAHARASZTI MTK - PAKSI FC II.      

13:00: PÉNZÜGYŐR SE - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.          

13:00: FC DABAS – PMFC

 

A tabella a linkre kattintva érhető el

 

 

Nyugati csoport

Szombat

13:00: HÉVÍZ SK - III. KER. TVE

13:00: ÉRDI VSE - KOMÁROM VSE         

13:00: TARR ANDRÁSHIDA SC - DIÓSD 

13:00:KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - FC AJKA     

13:00: SÁRVÁR FC - ETO FC GYŐR

Vasárnap        

13:00: BUDAPEST HONVÉD-MFA II. - CSORNAI SE

13:00: VLS VESZPRÉM - VIDEOTON FC II.

13:00: TATABÁNYA FC - PUSKÁS AKADÉMIA FC II.  

13:00: CSEPEL FC - GYIRMÓT FC GYŐR II.

 

A tabella a linkre kattintva érhető el

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Monori SE76
2ESMTK50
3Putnok FC46
4Termálfürdő Tiszaújváros43
5DVTK II38
6Jászberényi FC38
7Nyírbátori FC37
8Füzesgyarmati SK36
9Gyöngyösi AK36
10Cigánd SE35
11Debreceni EAC34
12MTK Budapest II34
13Tállya KSE29
14Balassagyarmati VSE25
15Tiszafüredi VSE24
16Salgótarján0
TABELLA - KÖZÉP
1Duna Aszfalt VSE71
2PMFC68
3Iváncsa KSE60
4Dunaújváros55
5SZEOL SC53
6FC Dabas44
7Szentlőrinc SE44
8Szekszárdi UFC39
9Budapest Honvéd-MFA II38
10Paksi FC II37
11Kozármisleny FC34
12Rákosmente KSK33
13M-Foci KFT31
14Hódmezővásárhelyi FC30
15Mórahalom VSE17
16Vecsési FC17
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC70
2FC Ajka64
3Érdi VSE57
4Puskás Akadémia FC II53
5III. Ker. TVE50
6Tarr Andráshida SC48
7Pápai Perutz FC46
8BKV Előre45
9Csepel FC42
10Videoton FC II39
11Dunaharaszti MTK33
12Pénzügyőr SE29
13THSE-Szabadkikötő27
14Csornai SE26
15VLS Veszprém26
16Gyirmót FC Győr II23
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!