NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

PMFC–Dunaújváros, Diósd–III. Kerület: Íme, a 22. forduló programja

Göbölyös András - 2017. március 11. szombat 08:50
Magyarország – A Tatabánya kizárása miatt a Csepel szabadnapos.
Kép forrása: tve1887.hu

 

Az NB III 22. fordulójában, a keleti csoportban szombaton a második helyen álló Monor a Nyírbátor vendége lesz, míg a negyedik helyen álló Rákosmente Hatvanba látogat. Vasárnap az éllovas Kazincbarcika a DVTK második csapatát fogadja, míg a harmadik Jászberény a DVSC-DEAC vendége lesz.

 

A közép csoportban, szombaton a negyedik helyen álló PMFC a harmadik Dunaújváros ellen játszik rangadót, míg a második helyen álló Budafoki MTE a Várfürdő Gyulai Termált fogadja hazai pályán. Vasárnap délelőtt a Ferencváros második csapata a Békéscsaba vendége lesz, míg az éllovas Szigetszentmiklós Dabasra látogat.

 

A nyugati csoportban szombat délután a bombaformában lévő III. Kerületi TVE Diósdra látogat, míg a Tatabánya kizárása miatt az élre kerülő Érdi VSE a Sárvár vendége lesz. A Kaposvári Rákóczi az Andráshidát fogadja, míg a második helyen álló ETO FC Győr az utóbbi négy meccsét megnyerő Veszprém ellen lép pályára az ETO Parkban.

 

Így áll az NB III góllövőlistája a 21. fordulót követően

NB III, 22. forduló

 

Keleti csoport

Szombat

14:30: NYÍRBÁTORI FC - MONORI SE    

14:30: REAC - BKV ELŐRE SC

14:30: TÁLLYA KSE - STC SALGÓTARJÁN

14:30: HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE - TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS          

14:30:: FC HATVAN - RÁKOSMENTE KSK

Vasárnap

14:30: MTK BUDAPEST II - ÚJPEST FC II

14:30: DVSC-DEAC II - JÁSZBERÉNYI FC

14:30: ESMTK - PUTNOK FC

14:30: KBSC FC - DVTK II

 

A tabella a linkre kattintva érhető el.

 

 

Közép csoport

Szombat

13:00: PÉNZÜGYŐR SE - MÉHKERÉKI SE

14:30: MÓRAHALOM VSE - SZENTLŐRINC SE

14:30: PMFC - DUNAÚJVÁROS

14:30: BUDAFOKI MTE - VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC

14:30: SZEKSZÁRDI UFC - DABAS-GYÓN FC

Vasárnap

11:00: BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. - FERENCVÁROSI TC II.

14:30: PAKSI FC II. - SPORT 36 KOMLÓI BÁNYÁSZ

14:30: FC DABAS - SZIGETSZENTMIKLÓS

14:30: DUNAHARASZTI MTK - HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

 

A tabella a linkre kattintva érhető el.

 

 

Nyugati csoport

Szombat

14:30: DIÓSD - III. KER. TVE

14:30: SÁRVÁR FC - ÉRDI VSE

14:30: KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - TARR ANDRÁSHIDA SC

14:30: KOMÁROM VSE - CSORNAI SE

16:00: ETO FC GYŐR - VLS VESZPRÉM

Vasárnap

11:00: GYIRMÓT FC GYŐR II. - HÉVÍZ SK

11:00: PUSKÁS AKADÉMIA FC II. - VIDEOTON FC II.

16:00: FC AJKA - BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

 

A tabella a linkre kattintva érhető el.

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Szomorú vasárnap
KERINGER ZSOLT
Már csak a válogatott
TABELLA - KELET
1Monori SE14
2ESMTK13
3Salgótarján13
4MTK Budapest II10
5Debreceni EAC10
6Balassagyarmati VSE9
7Putnok FC8
8Termálfürdő Tiszaújváros7
9Cigánd SE7
10Gyöngyösi AK7
11Nyírbátori FC6
12Jászberényi FC6
13DVTK II5
14Füzesgyarmati SK5
15Tiszafüredi VSE5
16Tállya KSE4
TABELLA - KÖZÉP
1SZEOL SC15
2Duna Aszfalt VSE13
3Dunaújváros13
4Paksi FC II10
5Iváncsa KSE10
6PMFC9
7Szentlőrinc SE9
8Szekszárdi UFC9
9Budapest Honvéd-MFA II8
10Kozármisleny FC7
11FC Dabas6
12Mórahalom VSE5
13Rákosmente KSK5
14Vecsési FC5
15Hódmezővásárhelyi FC4
16M-Foci KFT3
TABELLA - NYUGAT
1Érdi VSE14
2Kaposvári Rákóczi FC13
3Videoton FC II12
4Tarr Amdráshida SC12
5III. Ker. TVE11
6Puskás Akadémia FC II10
7Dunaharaszti MTK10
8THSE-Szabadkikötő9
9FC Ajka7
10Csepel FC7
11BKV Előre7
12Csornai SE6
13VLS Veszprém6
14Pénzügyőr SE6
15Pápai Perutz FC3
16Gyirmót FC Győr II3
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!