NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

PMFC–Dunaújváros, Diósd–III. Kerület: Íme, a 22. forduló programja

Göbölyös András - 2017. március 11. szombat 08:50
Magyarország – A Tatabánya kizárása miatt a Csepel szabadnapos.
Kép forrása: tve1887.hu

 

Az NB III 22. fordulójában, a keleti csoportban szombaton a második helyen álló Monor a Nyírbátor vendége lesz, míg a negyedik helyen álló Rákosmente Hatvanba látogat. Vasárnap az éllovas Kazincbarcika a DVTK második csapatát fogadja, míg a harmadik Jászberény a DVSC-DEAC vendége lesz.

 

A közép csoportban, szombaton a negyedik helyen álló PMFC a harmadik Dunaújváros ellen játszik rangadót, míg a második helyen álló Budafoki MTE a Várfürdő Gyulai Termált fogadja hazai pályán. Vasárnap délelőtt a Ferencváros második csapata a Békéscsaba vendége lesz, míg az éllovas Szigetszentmiklós Dabasra látogat.

 

A nyugati csoportban szombat délután a bombaformában lévő III. Kerületi TVE Diósdra látogat, míg a Tatabánya kizárása miatt az élre kerülő Érdi VSE a Sárvár vendége lesz. A Kaposvári Rákóczi az Andráshidát fogadja, míg a második helyen álló ETO FC Győr az utóbbi négy meccsét megnyerő Veszprém ellen lép pályára az ETO Parkban.

 

Így áll az NB III góllövőlistája a 21. fordulót követően

NB III, 22. forduló

 

Keleti csoport

Szombat

14:30: NYÍRBÁTORI FC - MONORI SE    

14:30: REAC - BKV ELŐRE SC

14:30: TÁLLYA KSE - STC SALGÓTARJÁN

14:30: HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE - TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS          

14:30:: FC HATVAN - RÁKOSMENTE KSK

Vasárnap

14:30: MTK BUDAPEST II - ÚJPEST FC II

14:30: DVSC-DEAC II - JÁSZBERÉNYI FC

14:30: ESMTK - PUTNOK FC

14:30: KBSC FC - DVTK II

 

A tabella a linkre kattintva érhető el.

 

 

Közép csoport

Szombat

13:00: PÉNZÜGYŐR SE - MÉHKERÉKI SE

14:30: MÓRAHALOM VSE - SZENTLŐRINC SE

14:30: PMFC - DUNAÚJVÁROS

14:30: BUDAFOKI MTE - VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC

14:30: SZEKSZÁRDI UFC - DABAS-GYÓN FC

Vasárnap

11:00: BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. - FERENCVÁROSI TC II.

14:30: PAKSI FC II. - SPORT 36 KOMLÓI BÁNYÁSZ

14:30: FC DABAS - SZIGETSZENTMIKLÓS

14:30: DUNAHARASZTI MTK - HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

 

A tabella a linkre kattintva érhető el.

 

 

Nyugati csoport

Szombat

14:30: DIÓSD - III. KER. TVE

14:30: SÁRVÁR FC - ÉRDI VSE

14:30: KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - TARR ANDRÁSHIDA SC

14:30: KOMÁROM VSE - CSORNAI SE

16:00: ETO FC GYŐR - VLS VESZPRÉM

Vasárnap

11:00: GYIRMÓT FC GYŐR II. - HÉVÍZ SK

11:00: PUSKÁS AKADÉMIA FC II. - VIDEOTON FC II.

16:00: FC AJKA - BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

 

A tabella a linkre kattintva érhető el.

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Harcolunk
KERINGER ZSOLT
„Saját nevelés előnyben?”
TABELLA - KELET
1KBSC FC73
2MONORI SE62
3JÁSZBERÉNYI FC59
4DVTK II47
5MTK BUDAPEST II47
6NYÍRBÁTORI FC46
7TÁLLYA KSE46
8RÁKOSMENTE KSK45
9TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS45
10PUTNOK FC44
11STC SALGÓTARJÁN43
12ESMTK43
13DVSC-DEAC II42
14BKV ELŐRE SC39
15REAC39
16FC HATVAN37
17HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE29
18ÚJPEST FC II7
TABELLA - KÖZÉP
1BUDAFOKI MTE78
2PMFC70
3SZIGETSZENTMIKLÓS69
4DUNAÚJVÁROS61
5HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC54
6PAKSI FC II.52
7PÉNZÜGYŐR SE46
8SZEKSZÁRDI UFC46
9FERENCVÁROSI TC II.40
10SZENTLŐRINC SE39
11MÓRAHALOM VSE38
12FC DABAS37
13DUNAHARASZTI MTK36
14VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC35
15BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.33
16DABAS-GYÓN FC31
17MÉHKERÉKI SE28
18SPORT 36 KOMLÓI BÁNYÁSZ9
TABELLA - NYUGAT
1ETO FC GYŐR78
2ÉRDI VSE71
3KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC58
4FC AJKA53
5CSORNAI SE52
6PUSKÁS AKADÉMIA FC II.50
7BUDAPEST HONVÉD-MFA II.45
8TARR ANDRÁSHIDA SC40
9CSEPEL FC40
10III. KER. TVE39
11GYIRMÓT FC GYŐR II.39
12VIDEOTON FC II.35
13VLS VESZPRÉM34
14SÁRVÁR FC32
15HÉVÍZ SK28
16DIÓSD16
17KOMÁROM VSE16
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!