Nem győzte dicsérni a hibátlan csapatot az elpáholt együttes trénere

Érd – A zöld-fehér alakulat elől szórja a gólokat, hátul pedig sziklaszilárd.

Mint arról korábban beszámoltunk, az Érdi VSE 5–0-ra kiütötte az otthonába látogató Sárvár csapatát az NB III 5. fordulójában. A hazaiak így továbbra is hibátlanok a mezőnyben. A vendégek mestere a találkozó utáni értékelésében nem győzte dicsérni a 100%-os hazaiakat.

Edzői értékelések az erdivse.hu alapján:

Limperger Zsolt (Érdi VSE): Az első 35-38 percig jól tartotta magát a 9-10 emberrel védekező Sárvár. Ezért nagyon fontos volt mikor rúgja az első gólt a csapat. A második félidő első negyedórájában volt egy kis gondunk, de véleményem szerint ilyen arányban is megérdemelten nyertük meg a találkozót.

Kovács László (Sárvár FC): Gratulálok az Érd csapatának. Minden tekintetben felülmúltak minket. Az első félidőben aránylag jól tartottuk magunkat, de az Érd futómennyiségben, gyorsaságban és technikában felülmúlt minket. Sőt gólarányban még többet is lőhetett volna.

A gólok története:

38. perc Melczer szögletét Csiszár jutatta a vendég kapuba. 1–0

42. perc Kelement szerelték a 16-oson belül szabálytalanul. A büntetőt Melczer értékesítette. 2–0

80. perc Korozmán labdáját Balázsovics a kapus felett emelte a hálóba. 3–1

83. perc Pallagi 35 méteres keresztlabdájával Kelemen egy esernyőcsellel becsapta védőjét és kapásból lőtt a léc alá. 4–0

91. perc Szögletvariáció után Csizmadia visszafejelte a labdát a kapu elé és Csiszár a kapus felett fejelt a hálóba. 5–0

NB III Nyugati csoport, 5. forduló

Érdi VSE–Sárvár FC 5–0 (2–0)

G.: Csiszár (38.), Melczer (42.), Balázsovics (80.), Kelemen (83.), Csiszár (91.)

Érdi VSE:Kertész – Honti, Csiszár, Bozsoki, Németh (Pintér 55.perc)- Kónya, Csizmadia- Balázsivics, Melczer (Korozmán 70.p.), Kelemen- Tárkányi (Pallagi 77.p.). Vezetőedző: Limperger Zsolt

Sárvár FC:Osvald – Pados, Subicz, Csákvári, Nagy (Pető 46.p.) – Manganelli, Németh, Bezdi Maráczi – Hoós (Kun 70.p.), Koronczai (Dancsecs 59.p.). Vezetőedző: Kovács László