NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

NB III-as osztályozó: 6 csapat nem vállalta, 6-ot az MLSZ jutatott fel

NB3.hu - 2017. június 06. kedd 14:26
Budapest – Kedden elkészítették a harmadosztályról döntő párharcok párosításait.

Húsz megyei bajnok közül 6 eleve nem vállalta a harmadosztályú indulást, így kedden döntöttek a Magyar Labdarúgó-szövetség székházában: nyolc együttes osztályozót vív, míg hat játék nélkül jutott fel az NB III-ba.

 

A feljutásra jogosult egyletek közül a Szászvár, a Mád, a Nyúl, a Vértesszőlős, a Balkány és a Szekszárd II. nem rendelkezik a feljebblépéshez szükséges papírokkal, így az MLSZ úgy határozott, hogy a kiadó 10 harmadik ligás helyre 6 csapat, a Pápai Perutz FC, a Gyöngyösi AK-Ytong, a Tiszafüredi VSE, a Füzesgyarmati SK, a THSE-Szabadkikötő és a Vecsési FC – osztályozó nélkül jut fel. 

 

A párosítások, 2017. június 10.: Balatonlelle SE - Iváncsa KSE, Körmendi FC - Debreceni EAC, M. Foci Kft. - Nagykanizsai ULE, Duna Aszfalt TVSE - Balassagyarmat VSE. A visszavágók (június 17.): Iváncsa KSE - Balatonlelle SE, Debreceni EAC - Körmendi FC, Nagykanizsai ULE - M. Foci Kft., Balassagyarmati VSE - Duna Aszfalt TVSE. 

 

Ez a 20 csapat vívhat a harmadosztályért - NB3.hu

A pár éve még élvonalbeli Pápa is megnyerte a megyei bajnokságot

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
A selejt bosszúja
KERINGER ZSOLT
„Kapitányváltás”
TABELLA - KELET
1Monori SE37
2Salgótarján32
3ESMTK30
4Putnok FC24
5MTK Budapest II23
6Tiszafüredi VSE23
7Nyírbátori FC20
8Cigánd SE20
9Füzesgyarmati SK18
10Termálfürdő Tiszaújváros17
11Gyöngyösi AK17
12Balassagyarmati VSE16
13DVTK II15
14Jászberényi FC15
15Debreceni EAC14
16Tállya KSE10
TABELLA - KÖZÉP
1Dunaújváros34
2Duna Aszfalt VSE33
3PMFC32
4SZEOL SC31
5FC Dabas27
6Iváncsa KSE27
7Paksi FC II23
8Szentlőrinc SE21
9Rákosmente KSK21
10Szekszárdi UFC20
11Kozármisleny FC18
12Budapest Honvéd-MFA II14
13Mórahalom VSE11
14Hódmezővásárhelyi FC11
15Vecsési FC7
16M-Foci KFT6
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC32
2Érdi VSE32
3FC Ajka31
4Pápai Perutz FC25
5Videoton FC II25
6Tarr Amdráshida SC25
7Puskás Akadémia FC II23
8Dunaharaszti MTK23
9Csepel FC21
10BKV Előre20
11III. Ker. TVE19
12Pénzügyőr SE17
13VLS Veszprém13
14Gyirmót FC Győr II11
15THSE-Szabadkikötő11
16Csornai SE10
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!