NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

MK: nem mindenhol érvényesült a papírforma

Nagy Zsolt - 2017. szeptember 20. szerda 18:38
Magyarország - Több pályán hosszabbításra kényszerültek a felek.

A Magyar Kupa szerdai játéknapján több kisebb-nagyobb meglepetés is született az NB III-as együttesekkel kapcsolatban. A magasabb osztályú ellenfelek ellen ugyan nem sok babér termett, az alacsonyabb osztályúakat viszont többnyire sikerült felülmúlni.

Különösen izgalmasra sikerült a Gyöngyös-Pénzügyőr összecsapás, ami nyolc gólt és hosszabbítás után hazai továbbjutást hozott. Szintén sokáig nyitott volt a győztes kiléte az Ásotthalom-Hódmezővásárhely összecsapáson, ahol büntetőkkel végül a megyei I. osztályú hazaiak mentek tovább a következő körbe.

Magyar Kupa 1. forduló

PMFC - Honvéd 0-1
DEAC (NB III)–Budafok (NB II) 0–4
BKV Előre (NB III)–Kisvárda (NB II) 0–3
Tállya (NB III)–MTK Budapest (NB II) 0–9
Mórahalom (NB III)– Budaörs (NB II) 1–4
THSE-Szabadkikötő (NB III)–Csákvár (NB II) 1–5
Nagyhalászi SE (megyei I)–Iváncsa (NB III) 1–3
Maklár SE (megyei I)–Rákosmente KSK (NB III) 1–4
Szabadszállási SE (megyei II)–Dunaújváros (NB III) 1–3
Füzesgyarmati SK (NB III)–Makó (NB III) 3–0
Gyöngyös (NB III)–Pénzügyőr (NB III) 5–3 – hosszabbítás után
Szentlőrinc SE (NB III)–Csepel (NB III) 3–0
Lajoskomárom (megyei I)–Andráshida (NB III) 0–3
Tatai AC (megyei I)–Putnok (NB III) 2–7
Pécsváradi Spartacus (megyei I)–Tiszaújváros (NB III) 1–4
Budakalász (megyei II)–Somosi TC Salgótarján (NB III) 1–3
Edelény (megyei I)–SZEOL (NB III) 1–3
Balatonlelle (megyei I)–Vecsés (NB III) 0–2
Bácsa (megyei I)–Pápai Perutz FC (NB III) 1–0
Tiszafüred (NB III)–Csorna (NB III) 1–4
Ibrány (megyei II)–Jászberény (NB III) 3–1
Ásotthalmi TE (megyei I)–Hódmezővásárhely (NB III) 2–2 – tizenegyessekkel 4–3
ESMTK (NB III)–Monor (NB III) 0–1
Sárrétudvari KSE (megyei I)–Balassagyarmati VSE (NB III) 1–8

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Fekete leves
KERINGER ZSOLT
„Rémálom”
TABELLA - KELET
1Monori SE59
2ESMTK38
3Putnok FC36
4Salgótarján32
5MTK Budapest II31
6Füzesgyarmati SK30
7Jászberényi FC29
8DVTK II28
9Termálfürdő Tiszaújváros28
10Nyírbátori FC27
11Tállya KSE26
12Cigánd SE25
13Debreceni EAC24
14Tiszafüredi VSE23
15Balassagyarmati VSE23
16Gyöngyösi AK23
TABELLA - KÖZÉP
1Duna Aszfalt VSE50
2PMFC48
3Iváncsa KSE47
4Dunaújváros44
5FC Dabas39
6SZEOL SC39
7Szentlőrinc SE35
8Szekszárdi UFC32
9Paksi FC II30
10Rákosmente KSK25
11Budapest Honvéd-MFA II24
12Hódmezővásárhelyi FC23
13Kozármisleny FC22
14M-Foci KFT21
15Mórahalom VSE16
16Vecsési FC12
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC51
2FC Ajka49
3Érdi VSE44
4Tarr Andráshida SC43
5III. Ker. TVE43
6Puskás Akadémia FC II36
7Pápai Perutz FC34
8BKV Előre33
9Videoton FC II29
10Csepel FC29
11Dunaharaszti MTK26
12VLS Veszprém22
13THSE-Szabadkikötő20
14Pénzügyőr SE17
15Gyirmót FC Győr II16
16Csornai SE15
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!