Ez volt a PMFC hetedik edzőmeccse.

Felkészülési mérkőzés
Pécs, Stadion utcai edzőpálya, 100 néző.
PMFC – Pécsváradi Spartacus SE 1-3 (0-1)
Gsz.: Kálmán (84. – büntetőből), ill. Bozó (12.), Tóth (62.), Németh (74. – büntetőből)
PMFC: Somogyi (Kovács, 60.) – Kónya (Geiger, 60.), Futó (Hanol, 70.), Hanol (Horváth, 60.), Varga – Fujsz, Oliveira (Juhász L., 60.), Bischoff (Széles, 60.), Kesztyűs (Kálmán, 60.) – Péter (Gellén, 60.), Kondor. Vezetőedző: Vas László.
Pécsváradi Spartacus SE: Kácsor (Kurucsai, 46.) – Németh, Krapecz, Spanenberger, Bartal (Nagy, 65.) – Szabó, Bozó (Kungl, 31.), Szentes, Takács, Petrovics (Magyar, 68.) – Tóth. Vezetőedző: Varga László.

Hetedik téli felkészülési mérkőzésén elszenvedte első vereségét a PMFC NB III-as labdarúgócsapata, amely szombaton a Baranya megyei I. osztály éllovasát, a Pécsváradi Spartacus SE-t fogadta a Stadion utcában. A fehér mezes vendégeknek a találkozó 12. percében sikerült megszerezniük a vezetést, egy szögletet követően Bozó László fejelt pontosan a hazai hálóba, 0-1. Ezzel szemben a mecsekaljaiak csak helyzetekig jutottak az első félidő során.

A fordulás utáni 62. minutumban Tóth Adrián növelte a vendégek előnyét, 0-2. Majd egy kezezés miatt megítélt büntetőt Németh Adrián váltott gólra a 74. percben, 0-3. A kellemes napsütéses időben lejátszott edzőmeccsen a piros-feketéknek végül Kálmán Szilárd 84. percben értékesített tizenegyesével sikerült szépíteniük. Vas László együttese utolsó felkészülési találkozóját február 24-én, vasárnap 14:30-kor a Kozármisleny FC vendégeként játssza.