Lipcseivel és Gerával a kezdőben fordított, továbbra is veretlen a Fradi

Budapest – Hiába vezetett a Dunaharaszti a Népligetben, elmaradt a bravúr.

A harmadosztályban szereplő Ferencváros második számú csapata a Közép csoport 9. játéknapján a bennmaradásért küzdő Dunaharasztit fogadta a Népligetben.

A találkozó első félidejében nem született gól, annál inkább a másodikban. Benke Bálint az 54. percben ugyan a vendégeket hozta előnybe (0-1), de a Fradi fiataljai nem adták fel, és Kovács Krisztián (1-1), valamint Kárász Krisztián (2-1) találataival 2-1-re megnyerték a találkozót – írja a fradi.hu.

Az újabb sikerrel a Ferencváros II továbbra is veretlen és a dobogó harmadik helyén található a tabellán.

FTC II-Dunaharaszti 2-1 (0-0)

FTC II:Varga Á. – Kárász, Lipcsei, Lakatos Cs., Gőbölös – Adamcsek, Gera D. (Lakatos I.) – Kovács K., Csernik (Szabó N.), Szántó (Derekas, 46.) – Popov

G.:Kovács K. (63.), Kárász (74.), ill. Benke (54.)