NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Kiütéses sikerrel jutott fel az NB II-be a Budafok!

Nagy Benjámin - 2017. május 13. szombat 20:24
Magyarország - Értékes pontokat szerzett az Érd.

 

A 31. forduló mérkőzéseivel vette kezdetét az NB III hétvégi programja szombaton. A legfontosabb történés a Közép csoportban volt: a Budafoki MTE 4-0-ra nyert odahaza a Dunaharaszti ellen, ezáltal bebiztosította bajnoki címét. Prukner László csapatának üldözője, a PMFC hiába nyert Békéscsabán, sikerük "mindössze" annyira elég, hogy izgalmasabbá tegyék a csatát az ezüstéremért.

 

Keleten a Monor legyőzte a Tiszaújvárost, miközben a Jászberény ikszelt Budapesten, így most a monoriak állnak ezüstérmes pozícióban.

 

Nyugaton a forduló rangadóján az Érd nyert a III. Kerület otthonában, ezáltal belekapaszkodott az utolsó szalmaszálba, hogy esetlegesen befogja az éllovas ETO-t.

 

Gyirmót-Győr: vendégszurkolók figyelem - NB3.hu

Gyirmót-Győr: információk a vendégszurkolóknak

 

Eredmények:

 

NB III, Keleti csoport, 31. forduló:

 

2017.05.13. (szombat) 17:30 óra

Monori SE - Termálfürdő Tiszaújváros 1-0
Rákosmente KSK - Jászberényi FC 0-0
FC Hatvan - ESMTK 1-1
 
 
2017.05.13. (szombat) 18:00 óra
 
REAC - Hajdúböszörményi TE 4-1
 
 
2017.05.14. (vasárnap) 11:00 óra
 
DVTK II. - STC Salgótarján
 
 
2017.05.14. (vasárnap) 17:00 óra
 
Tállya KSE - MTK Budapest II.
 
 
2017.05.14. (vasárnap) 17:30 óra
 
BKV Előre - Újpest FC II.
Kazincbarcikai BSC FC - Putnok FC
Nyírbátori FC - DVSC-DEAC II. 
 
 

Tabella a linkre kattintva olvasható

 

 
NB III, Közép csoport, 31. forduló:
 
 
2017.05.13. (szombat) 17:00 óra
 
Békéscsaba 1912 Előre II. - Pécsi MFC 0-3
 
 
2017.05.13. (szombat) 17:30 óra
 
Sport 36 Komlói Bányász - Dunaújváros 1-4
Várfürdő-Gyulai Termál FC - Méhkeréki SE 1-0
Szekszárdi UFC - Hódmezővásárhelyi FC 0-0
Budafoki MTE - Dunaharaszti MTK 4-0
Mórahalom VSE - Pénzügyőr SE 3-2
 
 
2017.05.14. (vasárnap) 17:30 óra
 
Dabas-Gyón FC - Ferencvárosi TC II.
Szentlőrinc SE - Szigetszentmiklós
Paksi FC II. - FC Dabas
 
 

Tabella a linkre kattintva olvasható

 

 
NB III, Nyugati csoport, 31. forduló:
 
 
2017.05.13. (szombat) 17:30 óra
 
Csornai SE - Hévíz SK 2-0 
III. KER. TVE - Érdi VSE 0-1
Komárom VSE - Tarr Andráshida SC 0-1
Diósd - Csepel FC 0-2
FC Ajka - Sárvár FC 1-4
 
 
2017.05.14. (vasárnap) 11:00 óra
 
Gyirmót FC Győr II. - ETO FC Győr
 
 
2017.05.14. (vasárnap) 13:00 óra
 
Puskás Akadémia FC II. - Kaposvári Rákóczi
 
 
2017.05.14. (vasárnap) 17:30 óra
 
Budapest Honvéd-MFA II. - VLS Veszprém 
 
 

Tabella a linkre kattintva olvasható

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
A selejt bosszúja
KERINGER ZSOLT
„Kapitányváltás”
TABELLA - KELET
1Monori SE37
2Salgótarján32
3ESMTK27
4Putnok FC24
5Tiszafüredi VSE23
6MTK Budapest II22
7Nyírbátori FC20
8Cigánd SE20
9Füzesgyarmati SK18
10Termálfürdő Tiszaújváros17
11Balassagyarmati VSE16
12Gyöngyösi AK16
13Jászberényi FC15
14Debreceni EAC14
15DVTK II12
16Tállya KSE10
TABELLA - KÖZÉP
1Dunaújváros34
2Duna Aszfalt VSE33
3PMFC32
4SZEOL SC28
5FC Dabas27
6Iváncsa KSE27
7Szentlőrinc SE21
8Paksi FC II20
9Szekszárdi UFC20
10Rákosmente KSK18
11Kozármisleny FC18
12Budapest Honvéd-MFA II11
13Mórahalom VSE11
14Hódmezővásárhelyi FC11
15Vecsési FC7
16M-Foci KFT6
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC32
2FC Ajka30
3Érdi VSE29
4Pápai Perutz FC25
5Videoton FC II25
6Tarr Amdráshida SC25
7Dunaharaszti MTK22
8Csepel FC21
9Puskás Akadémia FC II20
10BKV Előre19
11III. Ker. TVE18
12Pénzügyőr SE17
13VLS Veszprém13
14THSE-Szabadkikötő11
15Csornai SE10
16Gyirmót FC Győr II8
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!