NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Kiütéses sikerrel jutott fel az NB II-be a Budafok!

Nagy Benjámin - 2017. május 13. szombat 20:24
Magyarország - Értékes pontokat szerzett az Érd.

 

A 31. forduló mérkőzéseivel vette kezdetét az NB III hétvégi programja szombaton. A legfontosabb történés a Közép csoportban volt: a Budafoki MTE 4-0-ra nyert odahaza a Dunaharaszti ellen, ezáltal bebiztosította bajnoki címét. Prukner László csapatának üldözője, a PMFC hiába nyert Békéscsabán, sikerük "mindössze" annyira elég, hogy izgalmasabbá tegyék a csatát az ezüstéremért.

 

Keleten a Monor legyőzte a Tiszaújvárost, miközben a Jászberény ikszelt Budapesten, így most a monoriak állnak ezüstérmes pozícióban.

 

Nyugaton a forduló rangadóján az Érd nyert a III. Kerület otthonában, ezáltal belekapaszkodott az utolsó szalmaszálba, hogy esetlegesen befogja az éllovas ETO-t.

 

Gyirmót-Győr: vendégszurkolók figyelem - NB3.hu

Gyirmót-Győr: információk a vendégszurkolóknak

 

Eredmények:

 

NB III, Keleti csoport, 31. forduló:

 

2017.05.13. (szombat) 17:30 óra

Monori SE - Termálfürdő Tiszaújváros 1-0
Rákosmente KSK - Jászberényi FC 0-0
FC Hatvan - ESMTK 1-1
 
 
2017.05.13. (szombat) 18:00 óra
 
REAC - Hajdúböszörményi TE 4-1
 
 
2017.05.14. (vasárnap) 11:00 óra
 
DVTK II. - STC Salgótarján
 
 
2017.05.14. (vasárnap) 17:00 óra
 
Tállya KSE - MTK Budapest II.
 
 
2017.05.14. (vasárnap) 17:30 óra
 
BKV Előre - Újpest FC II.
Kazincbarcikai BSC FC - Putnok FC
Nyírbátori FC - DVSC-DEAC II. 
 
 

Tabella a linkre kattintva olvasható

 

 
NB III, Közép csoport, 31. forduló:
 
 
2017.05.13. (szombat) 17:00 óra
 
Békéscsaba 1912 Előre II. - Pécsi MFC 0-3
 
 
2017.05.13. (szombat) 17:30 óra
 
Sport 36 Komlói Bányász - Dunaújváros 1-4
Várfürdő-Gyulai Termál FC - Méhkeréki SE 1-0
Szekszárdi UFC - Hódmezővásárhelyi FC 0-0
Budafoki MTE - Dunaharaszti MTK 4-0
Mórahalom VSE - Pénzügyőr SE 3-2
 
 
2017.05.14. (vasárnap) 17:30 óra
 
Dabas-Gyón FC - Ferencvárosi TC II.
Szentlőrinc SE - Szigetszentmiklós
Paksi FC II. - FC Dabas
 
 

Tabella a linkre kattintva olvasható

 

 
NB III, Nyugati csoport, 31. forduló:
 
 
2017.05.13. (szombat) 17:30 óra
 
Csornai SE - Hévíz SK 2-0 
III. KER. TVE - Érdi VSE 0-1
Komárom VSE - Tarr Andráshida SC 0-1
Diósd - Csepel FC 0-2
FC Ajka - Sárvár FC 1-4
 
 
2017.05.14. (vasárnap) 11:00 óra
 
Gyirmót FC Győr II. - ETO FC Győr
 
 
2017.05.14. (vasárnap) 13:00 óra
 
Puskás Akadémia FC II. - Kaposvári Rákóczi
 
 
2017.05.14. (vasárnap) 17:30 óra
 
Budapest Honvéd-MFA II. - VLS Veszprém 
 
 

Tabella a linkre kattintva olvasható

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Fekete leves
KERINGER ZSOLT
„Rémálom”
TABELLA - KELET
1Monori SE59
2ESMTK38
3Putnok FC37
4Salgótarján32
5MTK Budapest II31
6Füzesgyarmati SK30
7Jászberényi FC29
8DVTK II28
9Termálfürdő Tiszaújváros28
10Cigánd SE28
11Nyírbátori FC27
12Tállya KSE27
13Gyöngyösi AK26
14Debreceni EAC24
15Tiszafüredi VSE23
16Balassagyarmati VSE23
TABELLA - KÖZÉP
1Duna Aszfalt VSE53
2PMFC48
3Iváncsa KSE47
4Dunaújváros45
5SZEOL SC40
6FC Dabas39
7Szentlőrinc SE38
8Szekszárdi UFC32
9Paksi FC II30
10Rákosmente KSK28
11Budapest Honvéd-MFA II24
12Hódmezővásárhelyi FC23
13Kozármisleny FC23
14M-Foci KFT22
15Mórahalom VSE16
16Vecsési FC12
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC54
2FC Ajka52
3Érdi VSE47
4Tarr Andráshida SC43
5III. Ker. TVE43
6Pápai Perutz FC37
7Puskás Akadémia FC II36
8BKV Előre33
9Videoton FC II29
10Csepel FC29
11Dunaharaszti MTK26
12VLS Veszprém22
13THSE-Szabadkikötő20
14Csornai SE18
15Pénzügyőr SE17
16Gyirmót FC Győr II16
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!