NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Kedvcsináló az NB III 31. fordulójának mérkőzéseihez

Nagy Benjámin - 2017. május 13. szombat 11:59
Magyarország - Eldőlhet, ki jut fel és ki nem.

 

Véghajrájához érkezett az NB III. Mindhárom csoportban sorsdöntő mérkőzések következhetnek a hétvégén: eldőlhetnek az érdemi kérdések.

 

Keleten a Kazincbarcika otthon fogadja a Putnokot, s amennyiben nyer a listavezető, gyakorlatilag feljut az NB II-be. Parázs rangadó lesz Budapesten, a BKV Előre az Újpest II-vel meccsel.

 

A Közép csoportban a Budafok a Dunaharaszti elleni 90 percet követően akár bajnoki címet is ünnepelhet; a Fradi II Dabasra látogat. 

 

Nyugaton a listavezető ETO győri derbit vív a Gyirmót II-vel, az Érd a III. Ker. ellen kapaszkodna az utolsó szalmaszálba, a Puskás II a Kaposvárral játszik felsőházi összecsapást. 

 

Fantasztikus esélylatolgatás az NB III-ból - NB3.hu

Ki esik ki, ki marad benn?

 

NB III, Keleti csoport, 31. forduló:

 

2017.05.13. (szombat) 17:30 óra

Monori SE - Termálfürdő Tiszaújváros
Rákosmente KSK - Jászberényi FC
FC Hatvan - ESMTK
 
 
2017.05.13. (szombat) 18:00 óra
 
REAC - Hajdúböszörményi TE
 
 
2017.05.14. (vasárnap) 11:00 óra
 
DVTK II. - STC Salgótarján
 
 
2017.05.14. (vasárnap) 17:00 óra
 
Tállya KSE - MTK Budapest II.
 
 
2017.05.14. (vasárnap) 17:30 óra
 
BKV Előre - Újpest FC II.
Kazincbarcikai BSC FC - Putnok FC
Nyírbátori FC - DVSC-DEAC II. 
 
 
NB III, Közép csoport, 31. forduló:
 
 
2017.05.13. (szombat) 17:00 óra
 
Békéscsaba 1912 Előre II. - Pécsi MFC
 
 
2017.05.13. (szombat) 17:30 óra
 
Sport 36 Komlói Bányász - Dunaújváros
Várfürdő-Gyulai Termál FC - Méhkeréki SE
Szekszárdi UFC - Hódmezővásárhelyi FC
Budafoki MTE - Dunaharaszti MTK
Mórahalom VSE - Pénzügyőr SE
 
 
2017.05.14. (vasárnap) 17:30 óra
 
Dabas-Gyón FC - Ferencvárosi TC II.
Szentlőrinc SE - Szigetszentmiklós
Paksi FC II. - FC Dabas
 
 
NB III, Nyugati csoport, 31. forduló:
 
 
2017.05.13. (szombat) 17:30 óra
 
Csornai SE - Hévíz SK
III. KER. TVE - Érdi VSE
Komárom VSE - Tarr Andráshida SC
Diósd - Csepel FC
FC Ajka - Sárvár FC
 
 
2017.05.14. (vasárnap) 11:00 óra
 
Gyirmót FC Győr II. - ETO FC Győr
 
 
2017.05.14. (vasárnap) 13:00 óra
 
Puskás Akadémia FC II. - Kaposvári Rákóczi
 
 
2017.05.14. (vasárnap) 17:30 óra
 
Budapest Honvéd-MFA II. - VLS Veszprém 
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Szomorú vasárnap
KERINGER ZSOLT
Már csak a válogatott
TABELLA - KELET
1Monori SE14
2ESMTK13
3Salgótarján13
4MTK Budapest II10
5Debreceni EAC10
6Balassagyarmati VSE9
7Putnok FC8
8Termálfürdő Tiszaújváros7
9Cigánd SE7
10Gyöngyösi AK7
11Nyírbátori FC6
12Jászberényi FC6
13DVTK II5
14Füzesgyarmati SK5
15Tiszafüredi VSE5
16Tállya KSE4
TABELLA - KÖZÉP
1SZEOL SC15
2Duna Aszfalt VSE13
3Dunaújváros13
4Paksi FC II10
5Iváncsa KSE10
6PMFC9
7Szentlőrinc SE9
8Szekszárdi UFC9
9Budapest Honvéd-MFA II8
10Kozármisleny FC7
11FC Dabas6
12Mórahalom VSE5
13Rákosmente KSK5
14Vecsési FC5
15Hódmezővásárhelyi FC4
16M-Foci KFT3
TABELLA - NYUGAT
1Érdi VSE14
2Kaposvári Rákóczi FC13
3Videoton FC II12
4Tarr Amdráshida SC12
5III. Ker. TVE11
6Puskás Akadémia FC II10
7Dunaharaszti MTK10
8THSE-Szabadkikötő9
9FC Ajka7
10Csepel FC7
11BKV Előre7
12Csornai SE6
13VLS Veszprém6
14Pénzügyőr SE6
15Pápai Perutz FC3
16Gyirmót FC Győr II3
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!