nb1.hu

Jászberény-Tiszafüred: gólok története

A kapufa töve is segített.

Jászberény ma délidőben lejátszotta idei második felkészülési mérkőzését. Ellenfelünk a Szolnok megyei I. osztályú bajnokságot meggyőző előnnyel vezető, tavaly még a harmadosztályban szerepelt Tiszafüred legénysége volt.

Jászberényi FC-Tiszafüred 2-0 (0-0)
Jászberény, műfüves pálya
JFC: Miski (Kovács T., 75.) – Szemere (Svedyuk, szünetben), Birtalan, Hevesi-Tóth, Szabó T. – Lakatos, Győrfi (Sándor, szünetben), Szöllősi (Ludasi, szünetben) – Herczeg (Szanyi, szünetben), Szanku (Farkas J., szünetben), Tóth Á. (Szabó Á., 75.). Edző: Huszák Géza.
Tiszafüred: Bollók (Ulviczki) – Vincze, Szövetes (Németh E., 65.), Kalóz, Irhás, Bozsó, Ábel, Pesti (Hegedűs, 80.), Csábi, Montvai (Varga B., 65.), Vadász (Serucza, 55.). Edző: Dorcsák Zoltán.

Gólok története
70. perc: Farkas Jánost buktatták a kaputól 22 méterre a füredi védők. A szabadrúgáshoz letett labda mögé Ludasi János állt, s úgy lőtt a kapuba, hogy a labda a kapufa tövéről pattant a hálóba, 1-0.

83. perc Sándor-Farkas kényszerítő után Ludasihoz került a labda, aki keresztbe lőtt a kapu előtt, a hosszún érkező Svedyuk pedig higgadtan a hálóba passzolt, 2-0.

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)