NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Íme, a hétvégi meccsek

Simon Zoltán - 2018. március 10. szombat 14:23
Magyarország - Minden meccset megrendeznek.
KELETI CSOPORT
 
18. FORDULÓ – MÁRCIUS 10–11.
Szombat
14.30: Nyírbátor–Cigánd
14.30: Monor–Tiszaújváros
14.30: Debreceni EAC–ESMTK
14.30: Putnok–Füzesgyarmat
Vasárnap
11.00: DVTK II–Tiszafüred
14.30: MTK II–Balassagyarmat
14.30: Jászberény–Salgótarján
14.30: Tállya–Gyöngyös
 
 
 
18. FORDULÓ – MÁRCIUS 10–11.
Szombat
14.30: Vecsési FC–FC Dabas
14.30: Szentlőrinc–Makó
14.30: Iváncsa–Rákosmente
14.30: Kozármisleny–Tiszakécske
Vasárnap
14.30: Paks II–SZEOL
14.30: Hódmezővásárhely–Mórahalom
14.30: Bp. Honvéd MFA–PMFC
Szekszárd–Dunaújváros – április 4.
 
 
NYUGATI CSOPORT
 
18. FORDULÓ – MÁRCIUS 10–11.
Szombat
14.30: Csorna–Kaposvár
14.30: Pápai FC–III. ker. TVE
14.30: Érd–Ajka
14.30: THSE-Szabadkikötő–Veszprém
Vasárnap
11.00: Videoton II–Gyirmót FC Győr II
13.00: Puskás Akadémia FC II–Pénzügyőr
14.30: BKV Előre–Andráshida
14.30: Dunaharaszti–Csepel
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Monori SE76
2ESMTK50
3Putnok FC46
4Termálfürdő Tiszaújváros43
5DVTK II38
6Jászberényi FC38
7Nyírbátori FC37
8Füzesgyarmati SK36
9Gyöngyösi AK36
10Cigánd SE35
11Debreceni EAC34
12MTK Budapest II34
13Tállya KSE29
14Balassagyarmati VSE25
15Tiszafüredi VSE24
16Salgótarján0
TABELLA - KÖZÉP
1Duna Aszfalt VSE71
2PMFC68
3Iváncsa KSE60
4Dunaújváros55
5SZEOL SC53
6FC Dabas44
7Szentlőrinc SE44
8Szekszárdi UFC39
9Budapest Honvéd-MFA II38
10Paksi FC II37
11Kozármisleny FC34
12Rákosmente KSK33
13M-Foci KFT31
14Hódmezővásárhelyi FC30
15Mórahalom VSE17
16Vecsési FC17
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC70
2FC Ajka64
3Érdi VSE57
4Puskás Akadémia FC II53
5III. Ker. TVE50
6Tarr Andráshida SC48
7Pápai Perutz FC46
8BKV Előre45
9Csepel FC42
10Videoton FC II39
11Dunaharaszti MTK33
12Pénzügyőr SE29
13THSE-Szabadkikötő27
14Csornai SE26
15VLS Veszprém26
16Gyirmót FC Győr II23
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!