NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

FTC–PMFC, DVTK–Putnok: Íme, a 23. forduló műsora

NB3.hu - 2017. március 19. vasárnap 08:56
Magyarország – A Puskás Akadémia a sereghajtóhoz látogat.
Kép forrása: pmfc.hu

 

Az NB III 23. fordulójában, a keleti csoportban vasárnap délelőtt a DVTK második csapata a Putnokot fogadja, míg a sereghajtó Újpest a Hajdúböszörmény ellen lép pályára. Délután háromtól a Loki utánpótláscsapata Tiszaújvárosba látogat, míg az MTK fiataljai Salgótarjánban lépnek pályára.

 

A középcsoportban a harmadik helyen álló PMFC a Ferencváros vendége lesz vasárnap délután a Népligetben, míg a Paks második csapata Szentlőrincre látogat.

 

A nyugati csoportban a Videoton második csapata délelőtt fogadja a Diósdot, majd délután a Honvéd fiataljai a Gyirmót II. ellen lépnek pályára, végül a Puskás Akadémia második csapata a sereghajtó Komárom vendége lesz. A harmadik helyezett Kaposvári Rákóczi a Tatabánya kizárása miatt szabadnapos.

 

Kabát győztes gólt lőtt, Kenő hiányzott a III. Kerületnek 

NB III, 23. forduló

 

Keleti csoport

Vasárnap

11:00: DVTK II - PUTNOK FC

11:00: ÚJPEST FC II - HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE          

15:00: TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS - DVSC-DEAC 15:00: STC SALGÓTARJÁN - MTK BUDAPEST II           

15:00: BKV ELŐRE SC - TÁLLYA KSE

A keleti csoport tabellája

NB III Keleti csoport 2016/2017

Közép csoport

Vasárnap

14:00: FERENCVÁROSI TC II. - PMFC

15:00: MÉHKERÉKI SE - DUNAHARASZTI MTK

15:00: SPORT 36 KOMLÓI BÁNYÁSZ - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.                     

15:00: SZENTLŐRINC SE - PAKSI FC II.

A közép csoport tabellája

NB III Közép csoport 2016/2017

Nyugati csoport

Vasárnap        

11:00: VIDEOTON FC II. - DIÓSD

15:00: BUDAPEST HONVÉD-MFA II. - GYIRMÓT FC GYŐR II.          

15:00: KOMÁROM VSE - PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

A nyugati csoport tabellája

NB III Nyugati csoport 2016/2017

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Monori SE76
2ESMTK50
3Putnok FC46
4Termálfürdő Tiszaújváros43
5DVTK II38
6Jászberényi FC38
7Nyírbátori FC37
8Füzesgyarmati SK36
9Gyöngyösi AK36
10Cigánd SE35
11Debreceni EAC34
12MTK Budapest II34
13Tállya KSE29
14Balassagyarmati VSE25
15Tiszafüredi VSE24
16Salgótarján0
TABELLA - KÖZÉP
1Duna Aszfalt VSE71
2PMFC68
3Iváncsa KSE60
4Dunaújváros55
5SZEOL SC53
6FC Dabas44
7Szentlőrinc SE44
8Szekszárdi UFC39
9Budapest Honvéd-MFA II38
10Paksi FC II37
11Kozármisleny FC34
12Rákosmente KSK33
13M-Foci KFT31
14Hódmezővásárhelyi FC30
15Mórahalom VSE17
16Vecsési FC17
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC70
2FC Ajka64
3Érdi VSE57
4Puskás Akadémia FC II53
5III. Ker. TVE50
6Tarr Andráshida SC48
7Pápai Perutz FC46
8BKV Előre45
9Csepel FC42
10Videoton FC II39
11Dunaharaszti MTK33
12Pénzügyőr SE29
13THSE-Szabadkikötő27
14Csornai SE26
15VLS Veszprém26
16Gyirmót FC Győr II23
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!