NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

FTC–PMFC, DVTK–Putnok: Íme, a 23. forduló műsora

NB3.hu - 2017. március 19. vasárnap 08:56
Magyarország – A Puskás Akadémia a sereghajtóhoz látogat.
Kép forrása: pmfc.hu

 

Az NB III 23. fordulójában, a keleti csoportban vasárnap délelőtt a DVTK második csapata a Putnokot fogadja, míg a sereghajtó Újpest a Hajdúböszörmény ellen lép pályára. Délután háromtól a Loki utánpótláscsapata Tiszaújvárosba látogat, míg az MTK fiataljai Salgótarjánban lépnek pályára.

 

A középcsoportban a harmadik helyen álló PMFC a Ferencváros vendége lesz vasárnap délután a Népligetben, míg a Paks második csapata Szentlőrincre látogat.

 

A nyugati csoportban a Videoton második csapata délelőtt fogadja a Diósdot, majd délután a Honvéd fiataljai a Gyirmót II. ellen lépnek pályára, végül a Puskás Akadémia második csapata a sereghajtó Komárom vendége lesz. A harmadik helyezett Kaposvári Rákóczi a Tatabánya kizárása miatt szabadnapos.

 

Kabát győztes gólt lőtt, Kenő hiányzott a III. Kerületnek 

NB III, 23. forduló

 

Keleti csoport

Vasárnap

11:00: DVTK II - PUTNOK FC

11:00: ÚJPEST FC II - HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE          

15:00: TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS - DVSC-DEAC 15:00: STC SALGÓTARJÁN - MTK BUDAPEST II           

15:00: BKV ELŐRE SC - TÁLLYA KSE

A keleti csoport tabellája

NB III Keleti csoport 2016/2017

Közép csoport

Vasárnap

14:00: FERENCVÁROSI TC II. - PMFC

15:00: MÉHKERÉKI SE - DUNAHARASZTI MTK

15:00: SPORT 36 KOMLÓI BÁNYÁSZ - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.                     

15:00: SZENTLŐRINC SE - PAKSI FC II.

A közép csoport tabellája

NB III Közép csoport 2016/2017

Nyugati csoport

Vasárnap        

11:00: VIDEOTON FC II. - DIÓSD

15:00: BUDAPEST HONVÉD-MFA II. - GYIRMÓT FC GYŐR II.          

15:00: KOMÁROM VSE - PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

A nyugati csoport tabellája

NB III Nyugati csoport 2016/2017

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Szomorú vasárnap
KERINGER ZSOLT
Már csak a válogatott
TABELLA - KELET
1Monori SE14
2ESMTK13
3Salgótarján13
4MTK Budapest II10
5Debreceni EAC10
6Balassagyarmati VSE9
7Putnok FC8
8Termálfürdő Tiszaújváros7
9Cigánd SE7
10Gyöngyösi AK7
11Nyírbátori FC6
12Jászberényi FC6
13DVTK II5
14Füzesgyarmati SK5
15Tiszafüredi VSE5
16Tállya KSE4
TABELLA - KÖZÉP
1SZEOL SC15
2Duna Aszfalt VSE13
3Dunaújváros13
4Paksi FC II10
5Iváncsa KSE10
6PMFC9
7Szentlőrinc SE9
8Szekszárdi UFC9
9Budapest Honvéd-MFA II8
10Kozármisleny FC7
11FC Dabas6
12Mórahalom VSE5
13Rákosmente KSK5
14Vecsési FC5
15Hódmezővásárhelyi FC4
16M-Foci KFT3
TABELLA - NYUGAT
1Érdi VSE14
2Kaposvári Rákóczi FC13
3Videoton FC II12
4Tarr Amdráshida SC12
5III. Ker. TVE11
6Puskás Akadémia FC II10
7THSE-Szabadkikötő9
8FC Ajka7
9Csepel FC7
10Dunaharaszti MTK7
11BKV Előre7
12Csornai SE6
13VLS Veszprém6
14Pénzügyőr SE6
15Pápai Perutz FC3
16Gyirmót FC Győr II3
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!