NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Hévízen zárkózna fel az Érdi VSE

Simon Levi - 2017. április 29. szombat 12:13
Magyarország – Íme az NB III 29. fordulójának műsora.

Lassan a végéhez közeledik a pontvadászat a harmadik vonalban is. Mindhárom csoportban jelentős előnye van a listavezetőnek, ennek ellenére egyik esetben sem lehet kijelenteni, hogy lefutott a bajnokság.

 

Keleten a listavető barcikaiak a DVSC II-t fogadják, az őket üldöző Monor vendége pedig a Putnok lesz.

 

A Közép csoportban a Budafoknak a Fradi elleni zakó után kell talpra állnia, Prukner László a kupameccs után ki is jelentette, hogy ez most a legfontosabb feladata.

 

Nyugaton a Győr Diósdra és Érd pedig Hévízre látogat.

 

Kenesei ellenlábasa intézte el a fehérváriakat - NB3.hu

Nyert a Kaposvár

 

 

 

 

NB III, Keleti csoport, 29. forduló:

 

017.04.29., 17:00 óra

 

STC Salgótarján - Termálfürdő Tiszaújváros

Monori SE - Putnok FC

Rákosmente KSK - ESMTK

FC Hatvan - Hajdúböszörményi TE

REAC - Tállya KSE

 

 

2017.04.30., 11:00 óra

 

DVTK II. - Újpest FC II.

 

2017.04.30., 17:00 óra

 

BKV Előre - Jászberényi FC

Kazincbarcikai BSC FC - DVSC-DEAC II.

Nyírbátori FC - MTK Budapest II.

 

A tabella itt érhető el.

 

NB III, Közép csoport, 29. forduló:

 

2017.04.29, 17:00 óra

 

Dabas-Gyón FC - Dunaújváros

Sport 36 Komlói Bányász Méhkeréki SE

Várfürdő-Gyulai Termál FC - Dunaharaszti MTK

Szekszárdi UFC - Pénzügyőr SE

Budafoki MTE - FC Dabas

Mórahalom VSE - Pécsi MFC

 

2017.04.30., 11:00 óra

 

Ferencvárosi TC II. - Szigetszentmiklós

 

2017.04.30., 17:00 óra

 

Szentlőrinc SE - Hódmezővásárhelyi FC

Paksi FC II. - Békéscsaba 1912 Előre II.

 

A tabella itt érhető el.

 

 

NB III, Nyugati csoport, 29. Forduló

 

2017.04.28, 14:00 óra

 

Videoton FC II. - Kaposvári Rákóczi 1-3

 

2017.04.29, 17:00 óra

 

Csornai SE - VLS Veszprém

Hévíz SK - Érdi VSE

III. KER. TVE - Tarr Andráshida SC

Komárom VSE Csepel FC

Diósd - ETO FC Győr

 

2017.04.30., 13:00 óra

Puskás Akadémia FC II. - Sárvár FC

 

2017.04.30., 15:00 óra

FC Ajka - Gyirmót FC Győr II.

 

A tabella itt érhető el.

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Szomorú vasárnap
KERINGER ZSOLT
Már csak a válogatott
TABELLA - KELET
1Monori SE14
2ESMTK13
3Salgótarján13
4MTK Budapest II10
5Debreceni EAC10
6Balassagyarmati VSE9
7Putnok FC8
8Termálfürdő Tiszaújváros7
9Cigánd SE7
10Gyöngyösi AK7
11Nyírbátori FC6
12Jászberényi FC6
13DVTK II5
14Füzesgyarmati SK5
15Tiszafüredi VSE5
16Tállya KSE4
TABELLA - KÖZÉP
1SZEOL SC15
2Duna Aszfalt VSE13
3Dunaújváros13
4Paksi FC II10
5Iváncsa KSE10
6PMFC9
7Szentlőrinc SE9
8Szekszárdi UFC9
9Budapest Honvéd-MFA II8
10Kozármisleny FC7
11FC Dabas6
12Mórahalom VSE5
13Rákosmente KSK5
14Vecsési FC5
15Hódmezővásárhelyi FC4
16M-Foci KFT3
TABELLA - NYUGAT
1Érdi VSE14
2Kaposvári Rákóczi FC13
3Videoton FC II12
4Tarr Amdráshida SC12
5III. Ker. TVE11
6Puskás Akadémia FC II10
7Dunaharaszti MTK10
8THSE-Szabadkikötő9
9FC Ajka7
10Csepel FC7
11BKV Előre7
12Csornai SE6
13VLS Veszprém6
14Pénzügyőr SE6
15Pápai Perutz FC3
16Gyirmót FC Győr II3
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!