NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Hévízen zárkózna fel az Érdi VSE

Simon Levi - 2017. április 29. szombat 12:13
Magyarország – Íme az NB III 29. fordulójának műsora.

Lassan a végéhez közeledik a pontvadászat a harmadik vonalban is. Mindhárom csoportban jelentős előnye van a listavezetőnek, ennek ellenére egyik esetben sem lehet kijelenteni, hogy lefutott a bajnokság.

 

Keleten a listavető barcikaiak a DVSC II-t fogadják, az őket üldöző Monor vendége pedig a Putnok lesz.

 

A Közép csoportban a Budafoknak a Fradi elleni zakó után kell talpra állnia, Prukner László a kupameccs után ki is jelentette, hogy ez most a legfontosabb feladata.

 

Nyugaton a Győr Diósdra és Érd pedig Hévízre látogat.

 

Kenesei ellenlábasa intézte el a fehérváriakat - NB3.hu

Nyert a Kaposvár

 

 

 

 

NB III, Keleti csoport, 29. forduló:

 

017.04.29., 17:00 óra

 

STC Salgótarján - Termálfürdő Tiszaújváros

Monori SE - Putnok FC

Rákosmente KSK - ESMTK

FC Hatvan - Hajdúböszörményi TE

REAC - Tállya KSE

 

 

2017.04.30., 11:00 óra

 

DVTK II. - Újpest FC II.

 

2017.04.30., 17:00 óra

 

BKV Előre - Jászberényi FC

Kazincbarcikai BSC FC - DVSC-DEAC II.

Nyírbátori FC - MTK Budapest II.

 

A tabella itt érhető el.

 

NB III, Közép csoport, 29. forduló:

 

2017.04.29, 17:00 óra

 

Dabas-Gyón FC - Dunaújváros

Sport 36 Komlói Bányász Méhkeréki SE

Várfürdő-Gyulai Termál FC - Dunaharaszti MTK

Szekszárdi UFC - Pénzügyőr SE

Budafoki MTE - FC Dabas

Mórahalom VSE - Pécsi MFC

 

2017.04.30., 11:00 óra

 

Ferencvárosi TC II. - Szigetszentmiklós

 

2017.04.30., 17:00 óra

 

Szentlőrinc SE - Hódmezővásárhelyi FC

Paksi FC II. - Békéscsaba 1912 Előre II.

 

A tabella itt érhető el.

 

 

NB III, Nyugati csoport, 29. Forduló

 

2017.04.28, 14:00 óra

 

Videoton FC II. - Kaposvári Rákóczi 1-3

 

2017.04.29, 17:00 óra

 

Csornai SE - VLS Veszprém

Hévíz SK - Érdi VSE

III. KER. TVE - Tarr Andráshida SC

Komárom VSE Csepel FC

Diósd - ETO FC Győr

 

2017.04.30., 13:00 óra

Puskás Akadémia FC II. - Sárvár FC

 

2017.04.30., 15:00 óra

FC Ajka - Gyirmót FC Győr II.

 

A tabella itt érhető el.

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Harcolunk
KERINGER ZSOLT
„Saját nevelés előnyben?”
TABELLA - KELET
1KBSC FC73
2MONORI SE62
3JÁSZBERÉNYI FC59
4DVTK II47
5MTK BUDAPEST II47
6NYÍRBÁTORI FC46
7TÁLLYA KSE46
8RÁKOSMENTE KSK45
9TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS45
10PUTNOK FC44
11STC SALGÓTARJÁN43
12ESMTK43
13DVSC-DEAC II42
14BKV ELŐRE SC39
15REAC39
16FC HATVAN37
17HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE29
18ÚJPEST FC II7
TABELLA - KÖZÉP
1BUDAFOKI MTE78
2PMFC70
3SZIGETSZENTMIKLÓS69
4DUNAÚJVÁROS61
5HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC54
6PAKSI FC II.52
7PÉNZÜGYŐR SE46
8SZEKSZÁRDI UFC46
9FERENCVÁROSI TC II.40
10SZENTLŐRINC SE39
11MÓRAHALOM VSE38
12FC DABAS37
13DUNAHARASZTI MTK36
14VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC35
15BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.33
16DABAS-GYÓN FC31
17MÉHKERÉKI SE28
18SPORT 36 KOMLÓI BÁNYÁSZ9
TABELLA - NYUGAT
1ETO FC GYŐR78
2ÉRDI VSE71
3KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC58
4FC AJKA53
5CSORNAI SE52
6PUSKÁS AKADÉMIA FC II.50
7BUDAPEST HONVÉD-MFA II.45
8TARR ANDRÁSHIDA SC40
9CSEPEL FC40
10III. KER. TVE39
11GYIRMÓT FC GYŐR II.39
12VIDEOTON FC II.35
13VLS VESZPRÉM34
14SÁRVÁR FC32
15HÉVÍZ SK28
16DIÓSD16
17KOMÁROM VSE16
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!