NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Hármat hintett a Pécs, Kenő gólja kevés volt a Kerületnek

NB3.hu - 2017. április 08. szombat 19:30
Magyarország – Beszámoló a 26. forduló szombati mérkőzéseiről.

 

Az NB III-as bajnokság keleti csoportjában az éllovas Kazincbarcika gólgazdag döntetlent játszott Tállyán, míg a második Jászberény hazai pályán vesztett pontot a Tiszaújváros ellen. A Hatvan magabiztos győzelmet aratott Rákospalotán, míg a forduló győztese a harmadik helyen álló Monor lett, amely a Hajdúböszörmény vendégeként győzött.

 

A közép csoportban a Pénzügyőr nagy meglepetésre hazai pályán kapott ki a sereghajtó Komlótól, a Mórahalom fölényes győzelmet aratott a Dabas-Gyón fölött, míg a PMFC gólnélküli első félidőt követően hengerelt a Gyula ellen.

 

A nyugati csoportban a III. kerületi TVE Sárváron szenvedett vereséget. Kenesei Krisztián az első félidőben betalált, azonban a második játékrészben a hazaiak Kun Benjámin és Pető Benjámin góljaival fordítottak. Az Artner Tamás vezette Kaposvár hazai pályán játszott gólnélküli döntetlent a Hévízzel, az Andráshida otthon gyűrte le a Veszprémet, míg a Bognár Zsolt vezette Csorna Diósdon diadalmaskodott.

 

ETO-Vidi II, Paks II-Budafok: Íme, a 26. forduló programja

NB III, 26. forduló

 

Keleti csoport

HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE - MONORI SE 1–2

JÁSZBERÉNYI FC - TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 2–2

REAC - FC HATVAN 0–3

TÁLLYA KSE - KBSC FC 3–3

 

Vasárnap

16:30: DVSC-DEAC II - BKV ELŐRE SC

16:30: ESMTK - STC SALGÓTARJÁN

16:30: PUTNOK FC - ÚJPEST FC II

16:30: MTK BUDAPEST II - RÁKOSMENTE KSK         

16:30: NYÍRBÁTORI FC - DVTK II

A keleti csoport tabellája

NB III Keleti csoport 2016/2017

Közép csoport

PÉNZÜGYŐR SE - SPORT 36 KOMLÓI BÁNYÁSZ 0–2

PMFC - VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3–0

MÓRAHALOM VSE - DABAS-GYÓN FC 4–1

 

Vasárnap

11:00: BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. - SZEKSZÁRDI UFC

16:30: FC DABAS - SZENTLŐRINC SE

16:30: DUNAHARASZTI MTK - FERENCVÁROSI TC II.

16:30: HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC - DUNAÚJVÁROS

16:30: MÉHKERÉKI SE - SZIGETSZENTMIKLÓS

16:30: PAKSI FC II. - BUDAFOKI MTE

A közép csoport tabellája

NB III Közép csoport 2016/2017

Nyugati csoport

SÁRVÁR FC - III. KER. TVE 2–1

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - HÉVÍZ SK 0–0

TARR ANDRÁSHIDA SC - VLS VESZPRÉM 2–1

DIÓSD - CSORNAI SE 0–2

 

Vasárnap

11:00: GYIRMÓT FC GYŐR II. - KOMÁROM VSE

16:30: CSEPEL FC - BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

16:30: FC AJKA - PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

18:00: ETO FC GYŐR - VIDEOTON FC II

A nyugati csoport tabellája

NB III Nyugati csoport 2016/2017

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Ria, ria, malária
KERINGER ZSOLT
„Kapitányváltás”
TABELLA - KELET
1Monori SE40
2Salgótarján32
3ESMTK30
4MTK Budapest II26
5Putnok FC25
6Tiszafüredi VSE23
7Nyírbátori FC21
8Füzesgyarmati SK21
9Cigánd SE20
10Termálfürdő Tiszaújváros18
11Jászberényi FC18
12Balassagyarmati VSE17
13Gyöngyösi AK17
14DVTK II15
15Debreceni EAC14
16Tállya KSE13
TABELLA - KÖZÉP
1Dunaújváros37
2Duna Aszfalt VSE36
3PMFC35
4SZEOL SC31
5Iváncsa KSE30
6FC Dabas27
7Paksi FC II26
8Szentlőrinc SE24
9Rákosmente KSK21
10Szekszárdi UFC20
11Kozármisleny FC18
12Budapest Honvéd-MFA II17
13Mórahalom VSE11
14Hódmezővásárhelyi FC11
15M-Foci KFT9
16Vecsési FC7
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC35
2Érdi VSE35
3FC Ajka31
4Pápai Perutz FC28
5Tarr Amdráshida SC28
6Puskás Akadémia FC II26
7Videoton FC II25
8Csepel FC24
9Dunaharaszti MTK23
10III. Ker. TVE22
11BKV Előre20
12Pénzügyőr SE17
13Csornai SE13
14VLS Veszprém13
15Gyirmót FC Győr II11
16THSE-Szabadkikötő11
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!