NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Hármat hintett a Pécs, Kenő gólja kevés volt a Kerületnek

NB3.hu - 2017. április 08. szombat 19:30
Magyarország – Beszámoló a 26. forduló szombati mérkőzéseiről.

 

Az NB III-as bajnokság keleti csoportjában az éllovas Kazincbarcika gólgazdag döntetlent játszott Tállyán, míg a második Jászberény hazai pályán vesztett pontot a Tiszaújváros ellen. A Hatvan magabiztos győzelmet aratott Rákospalotán, míg a forduló győztese a harmadik helyen álló Monor lett, amely a Hajdúböszörmény vendégeként győzött.

 

A közép csoportban a Pénzügyőr nagy meglepetésre hazai pályán kapott ki a sereghajtó Komlótól, a Mórahalom fölényes győzelmet aratott a Dabas-Gyón fölött, míg a PMFC gólnélküli első félidőt követően hengerelt a Gyula ellen.

 

A nyugati csoportban a III. kerületi TVE Sárváron szenvedett vereséget. Kenesei Krisztián az első félidőben betalált, azonban a második játékrészben a hazaiak Kun Benjámin és Pető Benjámin góljaival fordítottak. Az Artner Tamás vezette Kaposvár hazai pályán játszott gólnélküli döntetlent a Hévízzel, az Andráshida otthon gyűrte le a Veszprémet, míg a Bognár Zsolt vezette Csorna Diósdon diadalmaskodott.

 

ETO-Vidi II, Paks II-Budafok: Íme, a 26. forduló programja

NB III, 26. forduló

 

Keleti csoport

HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE - MONORI SE 1–2

JÁSZBERÉNYI FC - TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 2–2

REAC - FC HATVAN 0–3

TÁLLYA KSE - KBSC FC 3–3

 

Vasárnap

16:30: DVSC-DEAC II - BKV ELŐRE SC

16:30: ESMTK - STC SALGÓTARJÁN

16:30: PUTNOK FC - ÚJPEST FC II

16:30: MTK BUDAPEST II - RÁKOSMENTE KSK         

16:30: NYÍRBÁTORI FC - DVTK II

A keleti csoport tabellája

NB III Keleti csoport 2016/2017

Közép csoport

PÉNZÜGYŐR SE - SPORT 36 KOMLÓI BÁNYÁSZ 0–2

PMFC - VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3–0

MÓRAHALOM VSE - DABAS-GYÓN FC 4–1

 

Vasárnap

11:00: BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. - SZEKSZÁRDI UFC

16:30: FC DABAS - SZENTLŐRINC SE

16:30: DUNAHARASZTI MTK - FERENCVÁROSI TC II.

16:30: HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC - DUNAÚJVÁROS

16:30: MÉHKERÉKI SE - SZIGETSZENTMIKLÓS

16:30: PAKSI FC II. - BUDAFOKI MTE

A közép csoport tabellája

NB III Közép csoport 2016/2017

Nyugati csoport

SÁRVÁR FC - III. KER. TVE 2–1

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - HÉVÍZ SK 0–0

TARR ANDRÁSHIDA SC - VLS VESZPRÉM 2–1

DIÓSD - CSORNAI SE 0–2

 

Vasárnap

11:00: GYIRMÓT FC GYŐR II. - KOMÁROM VSE

16:30: CSEPEL FC - BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

16:30: FC AJKA - PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

18:00: ETO FC GYŐR - VIDEOTON FC II

A nyugati csoport tabellája

NB III Nyugati csoport 2016/2017

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Szomorú vasárnap
KERINGER ZSOLT
Már csak a válogatott
TABELLA - KELET
1Monori SE14
2ESMTK13
3Salgótarján13
4MTK Budapest II10
5Debreceni EAC10
6Balassagyarmati VSE9
7Putnok FC8
8Termálfürdő Tiszaújváros7
9Cigánd SE7
10Gyöngyösi AK7
11Nyírbátori FC6
12Jászberényi FC6
13DVTK II5
14Füzesgyarmati SK5
15Tiszafüredi VSE5
16Tállya KSE4
TABELLA - KÖZÉP
1SZEOL SC15
2Duna Aszfalt VSE13
3Dunaújváros13
4Paksi FC II10
5Iváncsa KSE10
6PMFC9
7Szentlőrinc SE9
8Szekszárdi UFC9
9Budapest Honvéd-MFA II8
10Kozármisleny FC7
11FC Dabas6
12Mórahalom VSE5
13Rákosmente KSK5
14Vecsési FC5
15Hódmezővásárhelyi FC4
16M-Foci KFT3
TABELLA - NYUGAT
1Érdi VSE14
2Kaposvári Rákóczi FC13
3Videoton FC II12
4Tarr Amdráshida SC12
5III. Ker. TVE11
6Puskás Akadémia FC II10
7Dunaharaszti MTK10
8THSE-Szabadkikötő9
9FC Ajka7
10Csepel FC7
11BKV Előre7
12Csornai SE6
13VLS Veszprém6
14Pénzügyőr SE6
15Pápai Perutz FC3
16Gyirmót FC Győr II3
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!