NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Hármas versenyfutás, nagyot dobbanthat az MTK II

Nagy Zsolt - 2017. november 05. vasárnap 08:29
Magyarország - Folytatódnak az NB III 13. fordulójának küzdelmei.

Három mérkőzést rendeznek a Keleti csoport vasárnapi játéknapján, a legnagyobbat az MTK II nyerheti. Amennyiben legyőzik a DEAC-ot, a hetedikről a tabella negyedik helyére léphetnek elő.

NB III
13. FORDULÓ

Keleti csoport
13.30: Jászberény–Tállya
13.30: MTK II–Debreceni EAC
13.30: Füzesgyarmat–DVTK II

TABELLA

NB III Keleti csoport 2017/18

 

A Közép csoportban a Dunaújváros, SZEOL, Dabas hármason minden szem. A három csapat egy pontot belül helyezkedik el, amelyikük nyer, felzárkózik a második helyezett PMFC mögé.

NB III
13. FORDULÓ

Közép csoport
13.30: FC Dabas–Mórahalom
13.30: SZEOL–Makó
13.30: Hódmezővásárhely–Kozármisleny
13.30: Paks II–Rákosmente
13.30: Bp. Honvéd MFA–Dunaújváros

TABELLA

NB III Közép csoport 2017/18

 

A Nyugati csoportban a dobogós helyek nincsenek veszélyben, Az utolsó öt mérkőzéséből négyet megnyerő Pápai Perutz ezúttal a Puskás Akadémia II ellen bizonyíthat, győzelem esetén pedig meg is előzi a felcsútiakat.

NB III
13. FORDULÓ

Nyugati csoport
13.30: Csorna–Videoton II
13.30: Dunaharaszti–Gyirmót FC Győr II
13.30: BKV Előre–Pénzügyőr
13.30: Pápai FC–Puskás Akadémia FC II

TABELLA

NB III Nyugati csoport 2017/18

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Monori SE76
2ESMTK50
3Putnok FC46
4Termálfürdő Tiszaújváros43
5DVTK II38
6Jászberényi FC38
7Nyírbátori FC37
8Füzesgyarmati SK36
9Gyöngyösi AK36
10Cigánd SE35
11Debreceni EAC34
12MTK Budapest II34
13Tállya KSE29
14Balassagyarmati VSE25
15Tiszafüredi VSE24
16Salgótarján0
TABELLA - KÖZÉP
1Duna Aszfalt VSE71
2PMFC68
3Iváncsa KSE60
4Dunaújváros55
5SZEOL SC53
6FC Dabas44
7Szentlőrinc SE44
8Szekszárdi UFC39
9Budapest Honvéd-MFA II38
10Paksi FC II37
11Kozármisleny FC34
12Rákosmente KSK33
13M-Foci KFT31
14Hódmezővásárhelyi FC30
15Mórahalom VSE17
16Vecsési FC17
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC70
2FC Ajka64
3Érdi VSE57
4Puskás Akadémia FC II53
5III. Ker. TVE50
6Tarr Andráshida SC48
7Pápai Perutz FC46
8BKV Előre45
9Csepel FC42
10Videoton FC II39
11Dunaharaszti MTK33
12Pénzügyőr SE29
13THSE-Szabadkikötő27
14Csornai SE26
15VLS Veszprém26
16Gyirmót FC Győr II23
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!