Hajrá gólokkal nyert a Dunaharaszti

Hódmezővásárhely – Major szerint megmagyarázhatatlan a végeredmény.

A labdarúgó NB III Közép csoportjának ötödik fordulójában a Hódmezővásárhelyi FC hazai pályán a Dunaharasztit fogadta. A hazaiak sorban dolgozták ki a helyzeteket, ám négyszer fejjel tévesztették el a kaput, egyszer három méterről sem bírták bevenni az ellenfél hálóját, illetve akadtak még bőven lehetőségeik a vezetés megszerzésére. Ezzel szemben a vendégek a 77. percben találták el először Bordás kapuját – abból rögtön gól is született.

A hajrában Tóth Attilát a nadrágjánál fogva rántották le a 16-oson belül, a bíró sípja azonban néma maradt. A vendégek a kegyelemdöfést a hosszabbítás legvégén vitték be. – olvasható a delmagyar.hu tudósításában.

Edzői értékelés

Major László (Hódmezővásárhely): – 5–0 helyett 0–2 lett a végeredmény. Megmagyarázhatatlan.