Ha egy picit előrébb van Bozsikék gólvonala a Puskás Akadémia ellen

Gólok története a felcsútiak tálalásában.

Komárom VSE–Puskás Akadémia FC 1–3 (1–1)
Gól: Végh T. (22.), ill. Hegedűs J. (11.), Mioc (71.), Vlasko (79.)
Sárga lap: Spandler (44.)
Komárom: Rigó – Hajba (Vincze V., 79.), Katona A., Tóth I. (Bán, 76.), Musitz, Módi – Schiller, Göblyös, Végh B. – Végh T. (Kiss K., 88.), Tóth P. Vezetőedző: Bozsik Péter
PAFC: Hegedüs L. – Poór, Hegedűs J., Spandler – Osváth, Szakály P. (Knezevic, 62.), Urblík (Bokros, 85.), Vlasko, Balogh B. – De Jesús (Mioc, 46.), Radó A. Vezetőedző: Benczés Miklós

Gólok története a Puskás Akadémia tálalásában:

A bal oldalon jutottunk szöglethez, Ján Vlasko ívelésére Hegedűs János érkezett, és a hosszú sarokba bólintott (0–1).

A kihagyott lehetőségek sajnos hamar megbosszulták magukat: a 22. percben egyenlítettek a Bozsik Péter irányította vendéglátók: egy jobb oldalon vezetett támadás végén Végh Tibor vágta elemi erővel Hegedüs Lajos kapujába a labdát (1–1).

A 70. percben előbb vérfagyasztó, majd felemelő pillanat következett: Osváth Attilának a gólvonalról kellett mentenie egy komáromi akció végén, majd az ellentámadásból azonnal megszereztük a második találatunkat. Balogh Balázs adott be balról, centerezésére nagyszerű ütemben érkezett Benedik Mioc, aki mintaszerű fejest küldött Rigó kapujába (1–2).

Kilenc perc múlva már kettővel vezettünk: Osváth ment le a jobb oldali alapvonalig, visszagurított labdáját Vlasko továbbította a hálóba (1–3), s ezzel a végeredményt is beállította az előzetes esélyekhez képest igencsak nehéz mérkőzésen.