Gerával és Lipcseivel kapott ki a Fradi második csapata

Hódmezővásárhely – Hiába vezettek a zöld-fehérek, a 90. percben jött a dráma.

A Ferencváros NB III-as csapata a Közép csoport 10. fordulójában a tabella középmezőnyében elhelyezkedő Hódmezővásárhely otthonába látogatott.

A mérkőzés jól indult, a zöld-fehér gárda fiataljai a 20. percben Adamcsek Máté találatával megszerezték a vezetést (0-1). Az előny az első félidőben kitartott, a csapatok 1-0-s ferencvárosi előnnyel vonulhattak a szünetre – írja a fradi.hu.

A második játékrészben a Hódmezővásárhely megfordította a mérkőzés: az 58. percben Puskás Zoltán (1-1), a meccs utolsó perceiben pedig Máté Péter talált be (2-1).

A Fradi második számú csapata közel volt a pontszerzéshez, azonban végül a hazaiak otthon tudták tartani a három pontot.

Hódmezővásárhely-FTC II 2-1

FTC II:Varga – Kárász, Lipcsei K., Lakatos Cs., Gőbölös – Adamcsek, Derekas – Kovács K. (Kundrák, 72.), Csernik (Szántó, 62.), Gera D. – Popov

G.:Puskás (58.), Máté (90.), ill. Adamcsek (20.)