NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Első lehet Győr - hétvégi program

Simon Zoltán - 2017. május 20. szombat 08:02
Magyarország – Újabb csapat lehet NB II-es.

Három forduló van hátra a harmadosztályú bajnokságból, de már csak a Nyugati csoportnak nincsen meg a bajnokcsapata. Ugye a Budafok és a Kazincbarcika most ünnepelt, a győrieknek is minden esélyük megvan erre, hiszen hétpontos előnnyel rendelkeznek a második Érd előtt. A kiesések szempontjából is izgalmas csatákra van kilátás, így mindenképpen nyitott, izgalmakban bővelkedő hétvégére van kilátás.

 

 

Ünnepre készülnek a győriek - NB3.hu

Elsőségüket is bebiztosíthatják a Rába-partiak vasárnap.

 

 

Keleti csoport

2017.05.20. (szombat) 18:00 óra

STC Salgótarján - BKV Előre

Hajdúböszörményi TE - Tállya KSE

Putnok FC - FC Hatvan

Jászberényi FC - Kazincbarcikai BSC FC

Termálfürdő Tiszaújváros - Rákosmente KSK

2017.05.21. (vasárnap) 11:00 óra

Újpest FC II. - Monori SE

2017.05.21. (vasárnap) 18:00 óra

DVSC-DEAC II. - REAC

ESMTK - Nyírbátori FC

MTK Budapest II. - DVTK II.

 

Tabella a linkre kattintva érhető el

 

Közép csoport

2017.05.20. (szombat) 18:00 óra

Dunaújváros - Szentlőrinc SE

Szigetszentmiklós - Várfürdő-Gyulai Termál FC

Pécsi MFC – Dabas-Gyón FC

2017.05.21. (vasárnap) 11:00 óra

Ferencvárosi TC II. - Sport 36 Komlói Bányász

2017.05.21. (vasárnap) 17:30 óra

Pénzügyőr SE - Paksi FC II.

2017.05.21. (vasárnap) 18:00 óra

FC Dabas - Békéscsaba 1912 Előre II.

Dunaharaszti MTK - Mórahalom VSE

Hódmezővásárhelyi FC - Budafoki MTE

Méhkeréki SE - Szekszárdi UFC

 

Tabella a linkre kattintva érhető el

 

 

Nyugati csoport

2017.05.20. (szombat) 18:00 óra

VLS Veszprém - III. KER. TVE

Csepel FC - FC Ajka

Kaposvári Rákóczi – Diósd

2017.05.21. (vasárnap) 18:00 óra

Hévíz SK - Budapest Honvéd-MFA II.

Sárvár FC - Gyirmót FC Győr II.

Tarr Andráshida SC - Puskás Akadémia FC II.

Érdi VSE – Videoton FC II.

ETO FC Győr - Csornai SE

 

Tabella a linkre kattintva érhető el

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Monori SE74
2ESMTK44
3Putnok FC44
4Termálfürdő Tiszaújváros39
5Füzesgyarmati SK38
6Jászberényi FC37
7DVTK II35
8MTK Budapest II34
9Nyírbátori FC34
10Salgótarján32
11Cigánd SE32
12Debreceni EAC30
13Gyöngyösi AK30
14Tállya KSE29
15Tiszafüredi VSE27
16Balassagyarmati VSE25
TABELLA - KÖZÉP
1Duna Aszfalt VSE65
2PMFC63
3Iváncsa KSE58
4Dunaújváros51
5SZEOL SC47
6Szentlőrinc SE44
7FC Dabas43
8Szekszárdi UFC35
9Paksi FC II34
10Rákosmente KSK32
11Kozármisleny FC31
12Budapest Honvéd-MFA II28
13M-Foci KFT28
14Hódmezővásárhelyi FC24
15Mórahalom VSE17
16Vecsési FC16
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC62
2FC Ajka58
3Érdi VSE54
4Tarr Andráshida SC48
5III. Ker. TVE48
6Puskás Akadémia FC II47
7Pápai Perutz FC40
8Videoton FC II39
9BKV Előre38
10Csepel FC36
11Dunaharaszti MTK33
12THSE-Szabadkikötő26
13VLS Veszprém24
14Csornai SE23
15Pénzügyőr SE20
16Gyirmót FC Győr II20
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!