NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Ez a négy csapat jutott fel az NB III-ba

Simon Levente - 2017. június 17. szombat 20:18
Magyarország - Az esélyesek nyerték az osztályozó párharcokat.

Szombaton 17 órától került sor az NB III osztályozó mérkőzéseinek visszavágóira. A kétszer kilencven perces párharcok után eldőlt, hogy az Iváncsa, a Debreceni EAC, a Makó és a Tiszakécske is a harmadosztályban kezdheti meg a jövő évi küzdelmeket.

 

NB III, osztályozó, 1. forduló, visszavágó

2017. június 17., 17 óra

Iváncsa KSE – Balatonlelle KSE 2-1 (2-0) (az első mérkőzésen: 5-1)

Gólszerzők: Balogh L. (2., 17.), illetve Böjte (88.)

Az NB III-ba jutott: az Iváncsa 7-2-es összesítéssel

 

Debreceni EAC – Körmendi FC 1-1 (0-0) (az első mérkőzésen: 1-0)

Gólszerzők: Kerekes Zs. (51.), illetve Simonka (80. - öngól)

Az NB III-ba jutott: a Debreceni EAC 2-1-es összesítéssel

 

UFC Nagykanizsa – M. Foci Kft. (Makói Futball Club) 2-0 (2-0) (az első mérkőzésen: 1-4)

Gólszerzők: Szalai (11.), Nagy G. (37.)

Az NB III-ba jutott: a Makói FC 4-3-as összesítéssel

 

Balassagyarmati VSE – Duna Aszfalt TVSE (Tiszakécske) 0-1 (0-1) (az első mérkőzésen: 0-1)

Gólszerző: Székely D. (14.)

Az NB III-ba jutott: a Duna Aszfalt TVSE 2-0-s összesítéssel

 

Azon csapatok, amelyek osztályozó nélkül NB III-asok lettek: Pápa, Gyöngyös, Tiszafüred, Füzesgyarmat, THSE-Szabadkikötő, Vecsési FC.

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Gu-Gu-Gu
KERINGER ZSOLT
„Saját nevelés előnyben?”
TABELLA - KELET
1Putnok FC6
2Monori SE4
3Tállya KSE4
4MTK Budapest II4
5Debreceni EAC4
6Cigánd SE3
7Nyírbátori FC3
8ESMTK3
9Balassagyarmati VSE3
10Gyöngyösi AK2
11Jászberényi FC1
12Tiszafüredi VSE1
13DVTK II1
14Salgótarján1
15Füzesgyarmati SK0
16Termálfürdő Tiszaújváros0
TABELLA - KÖZÉP
1SZEOL SC6
2Duna Aszfalt VSE4
3Szekszárdi UFC4
4Dunaújváros4
5Paksi FC II4
6PMFC3
7Rákosmente KSK3
8Kozármisleny FC3
9Hódmezővásárhelyi FC2
10M-Foci KFT2
11Mórahalom VSE2
12Vecsési FC2
13FC Dabas1
14Budapest Honvéd-MFA II1
15Szentlőrinc SE0
16Iváncsa KSE0
TABELLA - NYUGAT
1Érdi VSE6
2FC Ajka6
3THSE-Szabadkikötő6
4Kaposvári Rákóczi FC4
5III. Ker. TVE4
6Csepel FC3
7Tarr Amdráshida SC3
8Puskás Akadémia FC II3
9Gyirmót FC Győr II3
10Videoton FC II3
11Pénzügyőr SE3
12Dunaharaszti MTK1
13BKV Előre1
14Pápai Perutz FC0
15VLS Veszprém0
16Csornai SE0
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!