NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Fradi-Paks, III. Kerület-Puskás: Íme, a 21. forduló programja

Göbölyös András - 2017. március 05. vasárnap 10:10
Magyarország – Prukner László csapata a Szentlőrincet fogadja.
Kép forrása: eto.hu

 

Az NB III-as bajnokság 21. fordulójának vasárnapi játéknapján az DVTK második csapata az ESMTK-t fogadja, míg az Újpest II a Tállya ellen lép pályára.

 

A közép csoportban a Magyar Kupában negyeddöntős Budafok a nyolcaddöntőben búcsúzó Szentlőrinc SE vendége lesz, míg a Ferencváros második csapata a Paks II ellen lép pályára a Népligeti sportcentrumba.

 

A nyugati csoportban a Honvéd fiataljai a Diósd ellen bizonyíthatnak, míg a Kenesei Krisztián nevével fémjelzett III. Kerületi TVE a Puskás Akadémia második csapatát fogadja.

 

Beszámoló az NB III 21. fordulójának szombati mérkőzéseiről

NB III, 21. forduló

 

Keleti csoport

Vasárnap        

11:00: DVTK II - ESMTK

11:00: ÚJPEST FC II - TÁLLYA KSE

14:30: PUTNOK FC - DVSC-DEAC II

14:30: TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS - MTK BUDAPEST II

14:30: BKV ELŐRE SC - NYÍRBÁTORI FC

 

A tabella a linkre kattintva érhető el.

 

 

Közép csoport

Vasárnap

11:00: FERENCVÁROSI TC II. - PAKSI FC II.

14.30: HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC - PÉNZÜGYŐR SE

14:30: MÉHKERÉKI SE - FC DABAS

14:30: SZENTLŐRINC SE - BUDAFOKI MTE

17:00:DUNAÚJVÁROS - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.

 

A tabella a linkre kattintva érhető el.

 

 

Nyugati csoport

Vasárnap

11:00: VIDEOTON FC II. - KOMÁROM VSE

14:30: VLS VESZPRÉM - GYIRMÓT FC GYŐR II.

14:30: BUDAPEST HONVÉD-MFA II. - DIÓSD

14:30: III. KER. TVE - PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

 

A tabella a linkre kattintva érhető el.

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Ria, ria, malária
KERINGER ZSOLT
„Kapitányváltás”
TABELLA - KELET
1Monori SE40
2Salgótarján32
3ESMTK30
4MTK Budapest II26
5Putnok FC25
6Tiszafüredi VSE23
7Nyírbátori FC21
8Füzesgyarmati SK21
9Cigánd SE20
10Termálfürdő Tiszaújváros18
11Jászberényi FC18
12Balassagyarmati VSE17
13Gyöngyösi AK17
14DVTK II15
15Debreceni EAC14
16Tállya KSE13
TABELLA - KÖZÉP
1Dunaújváros37
2Duna Aszfalt VSE36
3PMFC35
4SZEOL SC31
5Iváncsa KSE30
6FC Dabas27
7Paksi FC II26
8Szentlőrinc SE24
9Rákosmente KSK21
10Szekszárdi UFC20
11Kozármisleny FC18
12Budapest Honvéd-MFA II17
13Mórahalom VSE11
14Hódmezővásárhelyi FC11
15M-Foci KFT9
16Vecsési FC7
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC35
2Érdi VSE35
3FC Ajka31
4Pápai Perutz FC28
5Tarr Amdráshida SC28
6Puskás Akadémia FC II26
7Videoton FC II25
8Csepel FC24
9Dunaharaszti MTK23
10III. Ker. TVE22
11BKV Előre20
12Pénzügyőr SE17
13Csornai SE13
14VLS Veszprém13
15Gyirmót FC Győr II11
16THSE-Szabadkikötő11
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!