NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Fradi-Paks, III. Kerület-Puskás: Íme, a 21. forduló programja

Göbölyös András - 2017. március 05. vasárnap 10:10
Magyarország – Prukner László csapata a Szentlőrincet fogadja.
Kép forrása: eto.hu

 

Az NB III-as bajnokság 21. fordulójának vasárnapi játéknapján az DVTK második csapata az ESMTK-t fogadja, míg az Újpest II a Tállya ellen lép pályára.

 

A közép csoportban a Magyar Kupában negyeddöntős Budafok a nyolcaddöntőben búcsúzó Szentlőrinc SE vendége lesz, míg a Ferencváros második csapata a Paks II ellen lép pályára a Népligeti sportcentrumba.

 

A nyugati csoportban a Honvéd fiataljai a Diósd ellen bizonyíthatnak, míg a Kenesei Krisztián nevével fémjelzett III. Kerületi TVE a Puskás Akadémia második csapatát fogadja.

 

Beszámoló az NB III 21. fordulójának szombati mérkőzéseiről

NB III, 21. forduló

 

Keleti csoport

Vasárnap        

11:00: DVTK II - ESMTK

11:00: ÚJPEST FC II - TÁLLYA KSE

14:30: PUTNOK FC - DVSC-DEAC II

14:30: TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS - MTK BUDAPEST II

14:30: BKV ELŐRE SC - NYÍRBÁTORI FC

 

A tabella a linkre kattintva érhető el.

 

 

Közép csoport

Vasárnap

11:00: FERENCVÁROSI TC II. - PAKSI FC II.

14.30: HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC - PÉNZÜGYŐR SE

14:30: MÉHKERÉKI SE - FC DABAS

14:30: SZENTLŐRINC SE - BUDAFOKI MTE

17:00:DUNAÚJVÁROS - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.

 

A tabella a linkre kattintva érhető el.

 

 

Nyugati csoport

Vasárnap

11:00: VIDEOTON FC II. - KOMÁROM VSE

14:30: VLS VESZPRÉM - GYIRMÓT FC GYŐR II.

14:30: BUDAPEST HONVÉD-MFA II. - DIÓSD

14:30: III. KER. TVE - PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

 

A tabella a linkre kattintva érhető el.

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Szomorú vasárnap
KERINGER ZSOLT
Már csak a válogatott
TABELLA - KELET
1Monori SE14
2ESMTK13
3Salgótarján13
4MTK Budapest II10
5Debreceni EAC10
6Balassagyarmati VSE9
7Putnok FC8
8Termálfürdő Tiszaújváros7
9Cigánd SE7
10Gyöngyösi AK7
11Nyírbátori FC6
12Jászberényi FC6
13DVTK II5
14Füzesgyarmati SK5
15Tiszafüredi VSE5
16Tállya KSE4
TABELLA - KÖZÉP
1SZEOL SC15
2Duna Aszfalt VSE13
3Dunaújváros13
4Paksi FC II10
5Iváncsa KSE10
6PMFC9
7Szentlőrinc SE9
8Szekszárdi UFC9
9Budapest Honvéd-MFA II8
10Kozármisleny FC7
11FC Dabas6
12Mórahalom VSE5
13Rákosmente KSK5
14Vecsési FC5
15Hódmezővásárhelyi FC4
16M-Foci KFT3
TABELLA - NYUGAT
1Érdi VSE14
2Kaposvári Rákóczi FC13
3Videoton FC II12
4Tarr Amdráshida SC12
5III. Ker. TVE11
6Puskás Akadémia FC II10
7Dunaharaszti MTK10
8THSE-Szabadkikötő9
9FC Ajka7
10Csepel FC7
11BKV Előre7
12Csornai SE6
13VLS Veszprém6
14Pénzügyőr SE6
15Pápai Perutz FC3
16Gyirmót FC Győr II3
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!