NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Fradi-Paks, III. Kerület-Puskás: Íme, a 21. forduló programja

Göbölyös András - 2017. március 05. vasárnap 10:10
Magyarország – Prukner László csapata a Szentlőrincet fogadja.
Kép forrása: eto.hu

 

Az NB III-as bajnokság 21. fordulójának vasárnapi játéknapján az DVTK második csapata az ESMTK-t fogadja, míg az Újpest II a Tállya ellen lép pályára.

 

A közép csoportban a Magyar Kupában negyeddöntős Budafok a nyolcaddöntőben búcsúzó Szentlőrinc SE vendége lesz, míg a Ferencváros második csapata a Paks II ellen lép pályára a Népligeti sportcentrumba.

 

A nyugati csoportban a Honvéd fiataljai a Diósd ellen bizonyíthatnak, míg a Kenesei Krisztián nevével fémjelzett III. Kerületi TVE a Puskás Akadémia második csapatát fogadja.

 

Beszámoló az NB III 21. fordulójának szombati mérkőzéseiről

NB III, 21. forduló

 

Keleti csoport

Vasárnap        

11:00: DVTK II - ESMTK

11:00: ÚJPEST FC II - TÁLLYA KSE

14:30: PUTNOK FC - DVSC-DEAC II

14:30: TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS - MTK BUDAPEST II

14:30: BKV ELŐRE SC - NYÍRBÁTORI FC

 

A tabella a linkre kattintva érhető el.

 

 

Közép csoport

Vasárnap

11:00: FERENCVÁROSI TC II. - PAKSI FC II.

14.30: HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC - PÉNZÜGYŐR SE

14:30: MÉHKERÉKI SE - FC DABAS

14:30: SZENTLŐRINC SE - BUDAFOKI MTE

17:00:DUNAÚJVÁROS - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.

 

A tabella a linkre kattintva érhető el.

 

 

Nyugati csoport

Vasárnap

11:00: VIDEOTON FC II. - KOMÁROM VSE

14:30: VLS VESZPRÉM - GYIRMÓT FC GYŐR II.

14:30: BUDAPEST HONVÉD-MFA II. - DIÓSD

14:30: III. KER. TVE - PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

 

A tabella a linkre kattintva érhető el.

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Másnap
KERINGER ZSOLT
„Saját nevelés előnyben?”
TABELLA - KELET
1KBSC FC76
2MONORI SE65
3JÁSZBERÉNYI FC62
4MTK BUDAPEST II53
5TÁLLYA KSE49
6RÁKOSMENTE KSK48
7DVTK II47
8PUTNOK FC47
9NYÍRBÁTORI FC46
10TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS45
11ESMTK44
12STC SALGÓTARJÁN43
13BKV ELŐRE SC42
14DVSC-DEAC II42
15REAC40
16FC HATVAN37
17HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE29
18ÚJPEST FC II7
TABELLA - KÖZÉP
1BUDAFOKI MTE81
2PMFC73
3SZIGETSZENTMIKLÓS69
4DUNAÚJVÁROS64
5HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC57
6PAKSI FC II.52
7SZEKSZÁRDI UFC49
8PÉNZÜGYŐR SE46
9SZENTLŐRINC SE42
10FERENCVÁROSI TC II.40
11DUNAHARASZTI MTK39
12MÓRAHALOM VSE38
13FC DABAS37
14BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.36
15VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC35
16DABAS-GYÓN FC34
17MÉHKERÉKI SE28
18SPORT 36 KOMLÓI BÁNYÁSZ9
TABELLA - NYUGAT
1ETO FC GYŐR81
2ÉRDI VSE71
3KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC58
4FC AJKA56
5CSORNAI SE53
6PUSKÁS AKADÉMIA FC II.50
7BUDAPEST HONVÉD-MFA II.46
8III. KER. TVE42
9CSEPEL FC41
10TARR ANDRÁSHIDA SC40
11GYIRMÓT FC GYŐR II.40
12VLS VESZPRÉM37
13VIDEOTON FC II.35
14SÁRVÁR FC32
15HÉVÍZ SK28
16KOMÁROM VSE19
17DIÓSD16
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!