nb1.hu

Dekoncentrált kezdés Keneseiék ellen

20 perc után eldőlt.

Komárom VSE – Perutz FC 4-1 (3-0) Gsz.: Tóth P. 2, Kenesei, Végh ill. Szabó Zs.
Komárom, Molaji Sporttelep, v.: Gaál (Rigó, Péntek).
Komárom VSE: Rigó – Módi, Schiller (Göblyös 55.), Végh (Kiss 74.), Tóth I., Tóth P., Katona, Hajba, Kenesei (Vincze 85.), Végh, Koronczai, edző: Bozsik Péter.
Perutz FC: Sánta – Böröczky, Császár, Dóczi, Szénási (Szabó T. 60.) – Somogyi, Iványi (Udvardi 76.), Bohner, Ivancsics – Füleki (Havasi 60.), Szabó Zs., edző: Rozmán László.

Rozmán László: Megint dekoncentráltan kezdtük a mérkőzést, húsz perc után már 2-0 volt. Ezután összeszedtük magunkat, a 20. és 40. perc között egykapuztunk, végre úgy futballoztunk, ahogy szeretném, sorra alakítottuk ki a lehetőségeket, melyek sajnos kimaradtak, sőt véleményem szerint les címén egy szabályos góltól is megfosztottak minket. Két perccel később két méterről agyonrúgtuk a kapust, és ahogy lenni szokott, a futball büntetett, amivel eldőlt a meccs. Borzasztó hibákat követtünk el elöl és hátul is, nem volt benne a meccsben ez a súlyos vereség, legalább annyi helyzetünk volt, mint a Komáromnak, csak mi képtelenek vagyunk ezeket gólra váltani.

A Perutz október 21-én vasárnap 14 órai kezdéssel a Mol Vidi II. ellen javíthat – jelezte a papa.ma.hu.

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)