NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Budafok–Dunaújváros, ETO–Kaposvár – Íme a 18. forduló programja

NB3.hu - 2016. december 03. szombat 08:00
Magyarország – Két csúcsrangadót rendeznek a hétvégén.

Az NB III 18. fordulójának keleti csoportjában az éllovas Kazincbarcika a Salgótarjánt fogadja, a második Monor a DVTK vendége lesz. A harmadik Jászberény az ötödik REAC otthonában vív rangadót, míg a Rákosmente a BKV Előrét fogadja.

 

A közép csoportban az éllovas Szigetszentmiklós a Mórahalom vendégeként lép pályára. A Videotont a Magyar Kupából kiejtő, második helyen álló Budafok a harmadik Dunaújvárost fogadja, míg a PMFC a Dunaharasztival méri össze erejét.

 

A nyugati csoportban az első helyen álló Érd a Diósd otthonában lép pályára, míg a második ETO FC Győr a harmadik Kaposvár ellen játszik hatpontos rangadót.  

 

NB III, 18. forduló

 

Keleti csoport

Szombat

13:00: RÁKOSMENTE KSK - BKV ELŐRE SC

13:00: KBSC FC - STC SALGÓTARJÁN

13:00: NYÍRBÁTORI FC - TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS

13:00: REAC - JÁSZBERÉNYI FC

13:00: Tállya KSE - PUTNOK FC

Vasárnap

11:00: DVTK II - MONORI SE

13:00: FC HATVAN - ÚJPEST FC II

13:00: MTK BUDAPEST - ESMTK

13:00: HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE - DVSC-DEAC II

 

A tabella a linkre kattintva érhető el

 

 

Közép csoport

 

Péntek

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. - HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3-1

Szombat

13:00: DABAS-GYÓN FC - SZENTLŐRINC SE

13:00: VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC - SPORT 36 KOMLÓI BÁNYÁSZ

13:00: BUDAFOKI MTE - DUNAÚJVÁROS

13:00: MÓRAHALOM VSE - SZIGETSZENTMIKLÓS

13:00: PMFC - DUNAHARASZTI MTK     

Vasárnap

13:00: SZEKSZÁRDI UFC - FERENCVÁROSI TC II.

13:00: PAKSI FC II. - MÉHKERÉKI SE

13:00: FC DABAS - PÉNZÜGYŐR SE

 

A tabella a linkre kattintva érhető el

 

 

Nyugati csoport

 

Szombat

13:00: CSORNAI SE - III. KER. TVE

13:00: KOMÁROM VSE - HÉVÍZ SK

13:00: DIÓSD - ÉRDI VSE

13:00: SÁRVÁR FC - CSEPEL FC

16:00: FC AJKA - TATABÁNYA FC

16:00: ETO FC GYŐR - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC

Vasárnap

11:00: VIDEOTON FC II. - BUDAPEST HONVÉD-MFA II

11:00: PUSKÁS AKADÉMIA FC II. - VLS VESZPRÉM

11:00: GYIRMÓT FC GYŐR II. - TARR ANDRÁSHIDA SC

 

A tabella a linkre kattintva érhető el

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
A selejt bosszúja
KERINGER ZSOLT
„Kapitányváltás”
TABELLA - KELET
1Monori SE37
2Salgótarján32
3ESMTK27
4Putnok FC24
5Tiszafüredi VSE23
6MTK Budapest II22
7Nyírbátori FC20
8Cigánd SE20
9Füzesgyarmati SK18
10Termálfürdő Tiszaújváros17
11Balassagyarmati VSE16
12Gyöngyösi AK16
13Jászberényi FC15
14Debreceni EAC14
15DVTK II12
16Tállya KSE10
TABELLA - KÖZÉP
1Dunaújváros34
2Duna Aszfalt VSE33
3PMFC32
4SZEOL SC28
5FC Dabas27
6Iváncsa KSE27
7Szentlőrinc SE21
8Paksi FC II20
9Szekszárdi UFC20
10Rákosmente KSK18
11Kozármisleny FC18
12Budapest Honvéd-MFA II11
13Mórahalom VSE11
14Hódmezővásárhelyi FC11
15Vecsési FC7
16M-Foci KFT6
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC32
2FC Ajka30
3Érdi VSE29
4Pápai Perutz FC25
5Videoton FC II25
6Tarr Amdráshida SC25
7Dunaharaszti MTK22
8Csepel FC21
9Puskás Akadémia FC II20
10BKV Előre19
11III. Ker. TVE18
12Pénzügyőr SE17
13VLS Veszprém13
14THSE-Szabadkikötő11
15Csornai SE10
16Gyirmót FC Győr II8
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!