NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Budafok–Dunaújváros, ETO–Kaposvár – Íme a 18. forduló programja

NB3.hu - 2016. december 03. szombat 08:00
Magyarország – Két csúcsrangadót rendeznek a hétvégén.

Az NB III 18. fordulójának keleti csoportjában az éllovas Kazincbarcika a Salgótarjánt fogadja, a második Monor a DVTK vendége lesz. A harmadik Jászberény az ötödik REAC otthonában vív rangadót, míg a Rákosmente a BKV Előrét fogadja.

 

A közép csoportban az éllovas Szigetszentmiklós a Mórahalom vendégeként lép pályára. A Videotont a Magyar Kupából kiejtő, második helyen álló Budafok a harmadik Dunaújvárost fogadja, míg a PMFC a Dunaharasztival méri össze erejét.

 

A nyugati csoportban az első helyen álló Érd a Diósd otthonában lép pályára, míg a második ETO FC Győr a harmadik Kaposvár ellen játszik hatpontos rangadót.  

 

NB III, 18. forduló

 

Keleti csoport

Szombat

13:00: RÁKOSMENTE KSK - BKV ELŐRE SC

13:00: KBSC FC - STC SALGÓTARJÁN

13:00: NYÍRBÁTORI FC - TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS

13:00: REAC - JÁSZBERÉNYI FC

13:00: Tállya KSE - PUTNOK FC

Vasárnap

11:00: DVTK II - MONORI SE

13:00: FC HATVAN - ÚJPEST FC II

13:00: MTK BUDAPEST - ESMTK

13:00: HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE - DVSC-DEAC II

 

A tabella a linkre kattintva érhető el

 

 

Közép csoport

 

Péntek

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. - HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3-1

Szombat

13:00: DABAS-GYÓN FC - SZENTLŐRINC SE

13:00: VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC - SPORT 36 KOMLÓI BÁNYÁSZ

13:00: BUDAFOKI MTE - DUNAÚJVÁROS

13:00: MÓRAHALOM VSE - SZIGETSZENTMIKLÓS

13:00: PMFC - DUNAHARASZTI MTK     

Vasárnap

13:00: SZEKSZÁRDI UFC - FERENCVÁROSI TC II.

13:00: PAKSI FC II. - MÉHKERÉKI SE

13:00: FC DABAS - PÉNZÜGYŐR SE

 

A tabella a linkre kattintva érhető el

 

 

Nyugati csoport

 

Szombat

13:00: CSORNAI SE - III. KER. TVE

13:00: KOMÁROM VSE - HÉVÍZ SK

13:00: DIÓSD - ÉRDI VSE

13:00: SÁRVÁR FC - CSEPEL FC

16:00: FC AJKA - TATABÁNYA FC

16:00: ETO FC GYŐR - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC

Vasárnap

11:00: VIDEOTON FC II. - BUDAPEST HONVÉD-MFA II

11:00: PUSKÁS AKADÉMIA FC II. - VLS VESZPRÉM

11:00: GYIRMÓT FC GYŐR II. - TARR ANDRÁSHIDA SC

 

A tabella a linkre kattintva érhető el

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Szomorú vasárnap
KERINGER ZSOLT
Már csak a válogatott
TABELLA - KELET
1Monori SE14
2ESMTK13
3Salgótarján13
4MTK Budapest II10
5Debreceni EAC10
6Balassagyarmati VSE9
7Putnok FC8
8Termálfürdő Tiszaújváros7
9Cigánd SE7
10Gyöngyösi AK7
11Nyírbátori FC6
12Jászberényi FC6
13DVTK II5
14Füzesgyarmati SK5
15Tiszafüredi VSE5
16Tállya KSE4
TABELLA - KÖZÉP
1SZEOL SC15
2Duna Aszfalt VSE13
3Dunaújváros13
4Paksi FC II10
5Iváncsa KSE10
6PMFC9
7Szentlőrinc SE9
8Szekszárdi UFC9
9Budapest Honvéd-MFA II8
10Kozármisleny FC7
11FC Dabas6
12Mórahalom VSE5
13Rákosmente KSK5
14Vecsési FC5
15Hódmezővásárhelyi FC4
16M-Foci KFT3
TABELLA - NYUGAT
1Érdi VSE14
2Kaposvári Rákóczi FC13
3Videoton FC II12
4Tarr Amdráshida SC12
5III. Ker. TVE11
6Puskás Akadémia FC II10
7Dunaharaszti MTK10
8THSE-Szabadkikötő9
9FC Ajka7
10Csepel FC7
11BKV Előre7
12Csornai SE6
13VLS Veszprém6
14Pénzügyőr SE6
15Pápai Perutz FC3
16Gyirmót FC Győr II3
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!