NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Beszámoló az NB III 21. fordulójának vasárnap délelőtti mérkőzéseiről

NB3.hu - 2017. március 05. vasárnap 13:41
Magyarország – Lipcsei Péter gárdája nagy verést kapott.
Kép forrása: Blikk

 

Az NB III 21. fordulójának vasárnapi játéknapján a keleti csoportban a DVTK Mahalek Marcell góljával győzött az ESMTK ellen, míg a Tállya KSE Polényi Tamás és Ondó János góljaival győzött az Újpest ellen.

 

A közép csoportban a Lipcsei Péter vezette Ferencváros 5-1-es vereséget szenvedett a Népligetben a Paks második csapatától. A vendégnél az ex-kispesti Jelena Richárd két góllal vette ki a részét a sikerből, a hazaiaknál a Derbit kihagyó Bognár István volt eredményes. 

 

A nyugati csoportban a Videoton második csapata 1-0-ra nyert a Komárom ellen. 

 

Kenő, Kabát és Bari még mindig gólerős

NB III, 21. forduló

 

Keleti csoport

DVTK II – ESMTK 1–0

ÚJPEST FC II - TÁLLYA KSE 0–2

 

Később:

14:30: PUTNOK FC - DVSC-DEAC II

14:30: TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS - MTK BUDAPEST II

14:30: BKV ELŐRE SC - NYÍRBÁTORI FC

Korábban:

JÁSZBERÉNYI FC - HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE 2–2

STC SALGÓTARJÁN – REAC 2–1       

MONORI SE - FC HATVAN 0-1

RÁKOSMENTE KSK - KBSC FC 3–1

 

A tabella a linkre kattintva érhető el.

 

 

Közép csoport

FERENCVÁROSI TC II. - PAKSI FC II. 1–5

 

Később:

14.30: HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC - PÉNZÜGYŐR SE

14:30: MÉHKERÉKI SE - FC DABAS

14:30: SZENTLŐRINC SE - BUDAFOKI MTE

17:00:DUNAÚJVÁROS - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.

Korábban

DABAS-GYÓN FC - DUNAHARASZTI MTK 1–0

SZIGETSZENTMIKLÓS – PMFC 2–1

SPORT 36 KOMLÓI BÁNYÁSZ - MÓRAHALOM VSE 0–2

VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC - SZEKSZÁRDI UFC 2–3

 

A tabella a linkre kattintva érhető el.

 

 

Nyugati csoport

VIDEOTON FC II. - KOMÁROM VSE 1-0

 

Később:

14:30: VLS VESZPRÉM - GYIRMÓT FC GYŐR II.

14:30: BUDAPEST HONVÉD-MFA II. - DIÓSD

14:30: III. KER. TVE - PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

Korábban:

CSORNAI SE - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1–0

TARR ANDRÁSHIDA SC - CSEPEL FC 0-0

ÉRDI VSE - ETO FC GYŐR 0–1

HÉVÍZ SK - FC AJKA 1–2

TATABÁNYA FC - SÁRVÁR FC – Elmaradt

 

A tabella a linkre kattintva érhető el.

Beszámoló az NB III 21. fordulójának szombati mérkőzéseiről

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Szomorú vasárnap
KERINGER ZSOLT
Már csak a válogatott
TABELLA - KELET
1Monori SE14
2ESMTK13
3Salgótarján13
4MTK Budapest II10
5Debreceni EAC10
6Balassagyarmati VSE9
7Putnok FC8
8Termálfürdő Tiszaújváros7
9Cigánd SE7
10Gyöngyösi AK7
11Nyírbátori FC6
12Jászberényi FC6
13DVTK II5
14Füzesgyarmati SK5
15Tiszafüredi VSE5
16Tállya KSE4
TABELLA - KÖZÉP
1SZEOL SC15
2Duna Aszfalt VSE13
3Dunaújváros13
4Paksi FC II10
5Iváncsa KSE10
6PMFC9
7Szentlőrinc SE9
8Szekszárdi UFC9
9Budapest Honvéd-MFA II8
10Kozármisleny FC7
11FC Dabas6
12Mórahalom VSE5
13Rákosmente KSK5
14Vecsési FC5
15Hódmezővásárhelyi FC4
16M-Foci KFT3
TABELLA - NYUGAT
1Érdi VSE14
2Kaposvári Rákóczi FC13
3Videoton FC II12
4Tarr Amdráshida SC12
5III. Ker. TVE11
6Puskás Akadémia FC II10
7Dunaharaszti MTK10
8THSE-Szabadkikötő9
9FC Ajka7
10Csepel FC7
11BKV Előre7
12Csornai SE6
13VLS Veszprém6
14Pénzügyőr SE6
15Pápai Perutz FC3
16Gyirmót FC Győr II3
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!