NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Beszámoló az NB III 21. fordulójának szombati mérkőzéseiről

NB3.hu - 2017. március 04. szombat 17:53
Magyarország – Az ETO a hajrában húzta be az év meccsét.
Kép forrása: eto.hu

 

A NB III-as bajnokság 21. fordulójában keleten az éllovas Kazincbarcika 3-1-es vereséget szenvedett a Rákosmente vendégeként. A harmadik Jászberény hazai pályán veszett pontot a Hajdúböszörmény ellen. A második helyen álló Monor meglepetésre 1-0-ra kikapott a Hatvantól hazai pályán, így nem tudta megelőzni az éllovas Kazinbarcikát. 

 

A Közép csoport rangadójának az éllovas Szigetszentmiklós 2-1-re legyőzte a PMFC, így a zöld-fehérek végkép lerázták magukról a harmadik helyen álló mecsekaljai csapatot.

 

A nyugat csoportban az éllovas ETO FC Győr Kulcsár Kornél 80. percben szerzett találatával legyőzte a második helyen álló Érdi VSE-t, így három ponttal meglépett üldözője elől. A harmadik helyen álló Kaposvár egygólos meccsen maradt alul Csornán, ezzel Artner Tamással először kapott ki a Rákóczi.

 

NB III, 21. forduló

 

Keleti csoport

JÁSZBERÉNYI FC - HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE 2–2

STC SALGÓTARJÁN – REAC 2–1        

MONORI SE - FC HATVAN 0-1

RÁKOSMENTE KSK - KBSC FC 3–1

 

Vasárnap       

11:00: DVTK II - ESMTK

11:00: ÚJPEST FC II - TÁLLYA KSE

14:30: PUTNOK FC - DVSC-DEAC II

14:30: TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS - MTK BUDAPEST II

14:30: BKV ELŐRE SC - NYÍRBÁTORI FC

 

A tabella a linkre kattintva érhető el.

 

 

Közép csoport

DABAS-GYÓN FC - DUNAHARASZTI MTK 1–0

SZIGETSZENTMIKLÓS – PMFC 2–1

SPORT 36 KOMLÓI BÁNYÁSZ - MÓRAHALOM VSE 0–2

VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC - SZEKSZÁRDI UFC 2–3

 

Vasárnap

11:00: FERENCVÁROSI TC II. - PAKSI FC II.

14.30: HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC - PÉNZÜGYŐR SE

14:30: MÉHKERÉKI SE - FC DABAS

14:30: SZENTLŐRINC SE - BUDAFOKI MTE

17:00:DUNAÚJVÁROS - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.

 

A tabella a linkre kattintva érhető el.

 

 

Nyugati csoport

CSORNAI SE - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1–0

TARR ANDRÁSHIDA SC - CSEPEL FC 0-0

TATABÁNYA FC - SÁRVÁR FC – Elmaradt

ÉRDI VSE - ETO FC GYŐR 0–1

HÉVÍZ SK - FC AJKA 1–2

 

Vasárnap

11:00: VIDEOTON FC II. - KOMÁROM VSE

14:30: VLS VESZPRÉM - GYIRMÓT FC GYŐR II.

14:30: BUDAPEST HONVÉD-MFA II. - DIÓSD

14:30: III. KER. TVE - PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

 

A tabella a linkre kattintva érhető el.

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Másnap
KERINGER ZSOLT
„Saját nevelés előnyben?”
TABELLA - KELET
1KBSC FC76
2MONORI SE65
3JÁSZBERÉNYI FC62
4MTK BUDAPEST II53
5TÁLLYA KSE49
6RÁKOSMENTE KSK48
7DVTK II47
8PUTNOK FC47
9NYÍRBÁTORI FC46
10TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS45
11ESMTK44
12STC SALGÓTARJÁN43
13BKV ELŐRE SC42
14DVSC-DEAC II42
15REAC40
16FC HATVAN37
17HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE29
18ÚJPEST FC II7
TABELLA - KÖZÉP
1BUDAFOKI MTE81
2PMFC73
3SZIGETSZENTMIKLÓS69
4DUNAÚJVÁROS64
5HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC57
6PAKSI FC II.52
7SZEKSZÁRDI UFC49
8PÉNZÜGYŐR SE46
9SZENTLŐRINC SE42
10FERENCVÁROSI TC II.40
11DUNAHARASZTI MTK39
12MÓRAHALOM VSE38
13FC DABAS37
14BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.36
15VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC35
16DABAS-GYÓN FC34
17MÉHKERÉKI SE28
18SPORT 36 KOMLÓI BÁNYÁSZ9
TABELLA - NYUGAT
1ETO FC GYŐR81
2ÉRDI VSE71
3KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC58
4FC AJKA56
5CSORNAI SE53
6PUSKÁS AKADÉMIA FC II.50
7BUDAPEST HONVÉD-MFA II.46
8III. KER. TVE42
9CSEPEL FC41
10TARR ANDRÁSHIDA SC40
11GYIRMÓT FC GYŐR II.40
12VLS VESZPRÉM37
13VIDEOTON FC II.35
14SÁRVÁR FC32
15HÉVÍZ SK28
16KOMÁROM VSE19
17DIÓSD16
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!