NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Beszámoló az NB III 17. fordulójának szombati mérkőzéseiről

NB3.hu - 2016. november 26. szombat 15:20
Magyarország – A Szigetszentmiklós nyerte a „hatpontos” rangadót.
Kép forrása: sztkfutball.hu

A keleti csoportban a Monor egygólos meccsen kerekedett felül a BKV Előrén, a Jászberény gólgazdag összecsapáson ikszelt a Nyírbátorral. Szűcs Lajos csapata, a Rákosmente hazai pályán nyert a Salgótarján ellen.

 

A középcsoportban a bombaformában futballozó PMFC a Pénzügyőrt verte három góllal, a Dunaújváros idegenben ikszelt a Szekszárd ellen, míg a forduló rangadóján, az első helyen álló Szigetszentmiklós 2-1-re győzött a második Budafok otthonában, így növelte az előnyét a tabellán.

 

A nyugati csoportban a nem született gól a Diósd-Tatabánya és a Komárom-Veszprém összecsapáson sem. Az Ajka 2-0-ra legyőzte az Andráshidát, míg az ETO 4-0-ra győzött a Csepel ellen. A korábbi NB I-es játékosok közül Magasföldi József, Kabát Péter és Kulcsár Kornél volt eredményes. 

 

NB III, 17. forduló

 

Keleti csoport

MONORI SE - BKV ELŐRE SC 1-0

TÁLLYA KSE – ESMTK 3-0

REAC - PUTNOK FC 4-1

NYÍRBÁTORI FC - JÁSZBERÉNYI FC 3-3

FC HATVAN - TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 1-0

RÁKOSMENTE KSK - STC SALGÓTARJÁN 3-1

Vasárnap

11:00: DVTK II - HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE

13:00: MTK BUDAPEST II - DVSC-DEAC II

13:00: KBSC FC - ÚJPEST FC II

 

A tabella a linkre kattintva érhető el

 

 

Közép csoport

PMFC - PÉNZÜGYŐR SE 3-0

MÓRAHALOM VSE - MÉHKERÉKI SE 2-0

BUDAFOKI MTE – SZIGETSZENTMIKLÓS 1-2    

SZEKSZÁRDI UFC – DUNAÚJVÁROS 1-1

DABAS-GYÓN FC - FC DABAS 0-3

Vasárnap       

11:00: BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. - DUNAHARASZTI MTK

13:00: SZENTLŐRINC SE - SPORT 36 KOMLÓI BÁNYÁSZ

13:00: PAKSI FC II. - HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

13:00: VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC - FERENCVÁROSI TC II.

 

A tabella a linkre kattintva érhető el

 

 

Nyugati csoport

DIÓSD - TATABÁNYA FC 0-0

KOMÁROM VSE - VLS VESZPRÉM 0-0

ETO FC GYŐR - CSEPEL FC 4-0

FC AJKA - TARR ANDRÁSHIDA SC 2-0

Vasárnap

11:00: GYIRMÓT FC GYŐR II. - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC  

11:00: PUSKÁS AKADÉMIA FC II. - ÉRDI VSE

11:00: VIDEOTON FC II. - HÉVÍZ SK

13:00: III. KER. TVE - BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

13:00: CSORNAI SE - SÁRVÁR FC

 

A tabella a linkre kattintva érhető el

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Szomorú vasárnap
KERINGER ZSOLT
Már csak a válogatott
TABELLA - KELET
1Monori SE14
2ESMTK13
3Salgótarján13
4MTK Budapest II10
5Debreceni EAC10
6Balassagyarmati VSE9
7Putnok FC8
8Termálfürdő Tiszaújváros7
9Cigánd SE7
10Gyöngyösi AK7
11Nyírbátori FC6
12Jászberényi FC6
13DVTK II5
14Füzesgyarmati SK5
15Tiszafüredi VSE5
16Tállya KSE4
TABELLA - KÖZÉP
1SZEOL SC15
2Duna Aszfalt VSE13
3Dunaújváros13
4Paksi FC II10
5Iváncsa KSE10
6PMFC9
7Szentlőrinc SE9
8Szekszárdi UFC9
9Budapest Honvéd-MFA II8
10Kozármisleny FC7
11FC Dabas6
12Mórahalom VSE5
13Rákosmente KSK5
14Vecsési FC5
15Hódmezővásárhelyi FC4
16M-Foci KFT3
TABELLA - NYUGAT
1Érdi VSE14
2Kaposvári Rákóczi FC13
3Videoton FC II12
4Tarr Amdráshida SC12
5III. Ker. TVE11
6Puskás Akadémia FC II10
7THSE-Szabadkikötő9
8FC Ajka7
9Csepel FC7
10Dunaharaszti MTK7
11BKV Előre7
12Csornai SE6
13VLS Veszprém6
14Pénzügyőr SE6
15Pápai Perutz FC3
16Gyirmót FC Győr II3
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!