NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Beszámoló az NB III 17. fordulójának szombati mérkőzéseiről

NB3.hu - 2016. november 26. szombat 15:20
Magyarország – A Szigetszentmiklós nyerte a „hatpontos” rangadót.
Kép forrása: sztkfutball.hu

A keleti csoportban a Monor egygólos meccsen kerekedett felül a BKV Előrén, a Jászberény gólgazdag összecsapáson ikszelt a Nyírbátorral. Szűcs Lajos csapata, a Rákosmente hazai pályán nyert a Salgótarján ellen.

 

A középcsoportban a bombaformában futballozó PMFC a Pénzügyőrt verte három góllal, a Dunaújváros idegenben ikszelt a Szekszárd ellen, míg a forduló rangadóján, az első helyen álló Szigetszentmiklós 2-1-re győzött a második Budafok otthonában, így növelte az előnyét a tabellán.

 

A nyugati csoportban a nem született gól a Diósd-Tatabánya és a Komárom-Veszprém összecsapáson sem. Az Ajka 2-0-ra legyőzte az Andráshidát, míg az ETO 4-0-ra győzött a Csepel ellen. A korábbi NB I-es játékosok közül Magasföldi József, Kabát Péter és Kulcsár Kornél volt eredményes. 

 

NB III, 17. forduló

 

Keleti csoport

MONORI SE - BKV ELŐRE SC 1-0

TÁLLYA KSE – ESMTK 3-0

REAC - PUTNOK FC 4-1

NYÍRBÁTORI FC - JÁSZBERÉNYI FC 3-3

FC HATVAN - TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 1-0

RÁKOSMENTE KSK - STC SALGÓTARJÁN 3-1

Vasárnap

11:00: DVTK II - HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE

13:00: MTK BUDAPEST II - DVSC-DEAC II

13:00: KBSC FC - ÚJPEST FC II

 

A tabella a linkre kattintva érhető el

 

 

Közép csoport

PMFC - PÉNZÜGYŐR SE 3-0

MÓRAHALOM VSE - MÉHKERÉKI SE 2-0

BUDAFOKI MTE – SZIGETSZENTMIKLÓS 1-2    

SZEKSZÁRDI UFC – DUNAÚJVÁROS 1-1

DABAS-GYÓN FC - FC DABAS 0-3

Vasárnap       

11:00: BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. - DUNAHARASZTI MTK

13:00: SZENTLŐRINC SE - SPORT 36 KOMLÓI BÁNYÁSZ

13:00: PAKSI FC II. - HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

13:00: VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC - FERENCVÁROSI TC II.

 

A tabella a linkre kattintva érhető el

 

 

Nyugati csoport

DIÓSD - TATABÁNYA FC 0-0

KOMÁROM VSE - VLS VESZPRÉM 0-0

ETO FC GYŐR - CSEPEL FC 4-0

FC AJKA - TARR ANDRÁSHIDA SC 2-0

Vasárnap

11:00: GYIRMÓT FC GYŐR II. - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC  

11:00: PUSKÁS AKADÉMIA FC II. - ÉRDI VSE

11:00: VIDEOTON FC II. - HÉVÍZ SK

13:00: III. KER. TVE - BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

13:00: CSORNAI SE - SÁRVÁR FC

 

A tabella a linkre kattintva érhető el

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
A selejt bosszúja
KERINGER ZSOLT
„Kapitányváltás”
TABELLA - KELET
1Monori SE37
2Salgótarján32
3ESMTK30
4Putnok FC24
5MTK Budapest II23
6Tiszafüredi VSE23
7Nyírbátori FC20
8Cigánd SE20
9Füzesgyarmati SK18
10Termálfürdő Tiszaújváros17
11Gyöngyösi AK17
12Balassagyarmati VSE16
13DVTK II15
14Jászberényi FC15
15Debreceni EAC14
16Tállya KSE10
TABELLA - KÖZÉP
1Dunaújváros34
2Duna Aszfalt VSE33
3PMFC32
4SZEOL SC31
5FC Dabas27
6Iváncsa KSE27
7Paksi FC II23
8Szentlőrinc SE21
9Rákosmente KSK21
10Szekszárdi UFC20
11Kozármisleny FC18
12Budapest Honvéd-MFA II14
13Mórahalom VSE11
14Hódmezővásárhelyi FC11
15Vecsési FC7
16M-Foci KFT6
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC32
2Érdi VSE32
3FC Ajka31
4Pápai Perutz FC25
5Videoton FC II25
6Tarr Amdráshida SC25
7Puskás Akadémia FC II23
8Dunaharaszti MTK23
9Csepel FC21
10BKV Előre20
11III. Ker. TVE19
12Pénzügyőr SE17
13VLS Veszprém13
14Gyirmót FC Győr II11
15THSE-Szabadkikötő11
16Csornai SE10
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!