NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Beszámoló az első forduló szombati meccseiről

NB3.hu - 2017. augusztus 12. szombat 20:45
Magyarország - Az előző szezonban az NB II-ben szereplő együttesek rajtja jól sikerült.
A Keleti csoportban az előző idényben még a másodosztályban szereplő Cigánd gólgazdag meccsen múlta felül a Füzesgyarmatot. A Közép csoportban szereplő Kozármisleny a második félidőben döntötte el a három pont sorsát az Iváncsával vívott találkozón. A Nyugati csoportban pedig az Ajka magabiztosan múlta felül a Csorna együttesét.  
 
Keleti csoport: 
 
Cigánd SE – Füzesgyarmati SK 4-2
Termálfürdő Tiszaújváros – Putnok FC 0-1
Balassagyarmati VSE - Nyírbátori FC 4-2
STC Salgótarján - Monori SE 2-2
Gyöngyösi AK - Jászberényi FC 2-2
Debreceni EAC – Tállya KSE 1-1
 
A tabella a linkre kattintva elérhető. 
 
Közép csoport:
 
M-Foci Kft. Makó – Vecsési FC 0-0
Rákosmente KSK - Szentlőrinc SE 2-0
Dunaaszfalt TVSE Tiszakécske - Szekszárdi UFC 2-2
Kozármisleny FC – Iváncsa KSE 2-0
Dunaújváros – Hódmezővásárhelyi FC 1-1
 
A tabella a linkre kattintva elérhető. 
 
Nyugati csoport: 
 
Tarr Andráshida SC - VLS Veszprém 2-0
Csepel FC – THSE-Szabadkikötő 1-2
III. KER. TVE – Dunaharaszti MTK 2-2
FC Ajka - Csornai SE 4-0
Pénzügyőr SE – Pápai Perutz FC 1-0
 
A tabella a linkre kattintva elérhető. 

Így botlott meg a bajnokesélyes a rajton - NB3.hu

Kaposvár-BKV Előre

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Monori SE76
2ESMTK50
3Putnok FC46
4Termálfürdő Tiszaújváros43
5DVTK II38
6Jászberényi FC38
7Nyírbátori FC37
8Füzesgyarmati SK36
9Gyöngyösi AK36
10Cigánd SE35
11Debreceni EAC34
12MTK Budapest II34
13Tállya KSE29
14Balassagyarmati VSE25
15Tiszafüredi VSE24
16Salgótarján0
TABELLA - KÖZÉP
1Duna Aszfalt VSE71
2PMFC68
3Iváncsa KSE60
4Dunaújváros55
5SZEOL SC53
6FC Dabas44
7Szentlőrinc SE44
8Szekszárdi UFC39
9Budapest Honvéd-MFA II38
10Paksi FC II37
11Kozármisleny FC34
12Rákosmente KSK33
13M-Foci KFT31
14Hódmezővásárhelyi FC30
15Mórahalom VSE17
16Vecsési FC17
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC70
2FC Ajka64
3Érdi VSE57
4Puskás Akadémia FC II53
5III. Ker. TVE50
6Tarr Andráshida SC48
7Pápai Perutz FC46
8BKV Előre45
9Csepel FC42
10Videoton FC II39
11Dunaharaszti MTK33
12Pénzügyőr SE29
13THSE-Szabadkikötő27
14Csornai SE26
15VLS Veszprém26
16Gyirmót FC Győr II23
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!