NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Beszámoló a 13. forduló vasárnapi mérkőzéseinek eredményeiről

Nagy Zsolt - 2017. november 05. vasárnap 15:50
Magyarország - Hárman is felzárkóztak a PMFC mögé.

A Keleti csoport mérkőzésein az MTK II legyőzte a Tállya együttesét, így a tabella negyedik helyére jött elő. A Füzesgyarmat alsóházi rangadón verte a DVTK II együttesét, ezzel felugrott a tizenegyedik helyre.

NB III
13. FORDULÓ

Keleti csoport
Jászberény–Tállya 0-0
MTK II–Debreceni EAC 2-0
Füzesgyarmat–DVTK II 2-1

TABELLA

NB III Keleti csoport 2017/18

 

A Közép csoportban a Dunaújváros, SZEOL, Dabas hármas is nyert, így egy ponton belülre zárkóztak a második helyezett PMFC-hez.

NB III
13. FORDULÓ

Közép csoport
FC Dabas–Mórahalom 4-1
SZEOL–Makó 3-0
Hódmezővásárhely–Kozármisleny 3-0
Paks II–Rákosmente 1-1
Bp. Honvéd MFA–Dunaújváros 0-1

TABELLA

NB III Közép csoport 2017/18

 

A Nyugati csoportban folytatta menetelését a  Pápa, amely hatodik mérkőzéséből az ötödiket nyerte meg, ezúttal a Puskás Akadémia II ellen. Nyert a Videoton II, a Dunaharaszti és a Pénzügyőr is.

NB III
13. FORDULÓ

Nyugati csoport
Csorna–Videoton II 1-4
Dunaharaszti–Gyirmót FC Győr II 1-0
BKV Előre–Pénzügyőr 0-1
Pápai FC–Puskás Akadémia FC II 3-1

TABELLA

NB III Nyugati csoport 2017/18

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Fekete leves
KERINGER ZSOLT
„Rémálom”
TABELLA - KELET
1Monori SE59
2ESMTK38
3Putnok FC37
4Salgótarján32
5MTK Budapest II31
6Füzesgyarmati SK30
7Jászberényi FC29
8DVTK II28
9Termálfürdő Tiszaújváros28
10Cigánd SE28
11Nyírbátori FC27
12Tállya KSE27
13Gyöngyösi AK26
14Debreceni EAC24
15Tiszafüredi VSE23
16Balassagyarmati VSE23
TABELLA - KÖZÉP
1Duna Aszfalt VSE53
2PMFC48
3Iváncsa KSE47
4Dunaújváros45
5SZEOL SC40
6FC Dabas39
7Szentlőrinc SE38
8Szekszárdi UFC32
9Paksi FC II30
10Rákosmente KSK28
11Budapest Honvéd-MFA II24
12Hódmezővásárhelyi FC23
13Kozármisleny FC23
14M-Foci KFT22
15Mórahalom VSE16
16Vecsési FC12
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC54
2FC Ajka52
3Érdi VSE47
4Tarr Andráshida SC43
5III. Ker. TVE43
6Pápai Perutz FC37
7Puskás Akadémia FC II36
8BKV Előre33
9Videoton FC II29
10Csepel FC29
11Dunaharaszti MTK26
12VLS Veszprém22
13THSE-Szabadkikötő20
14Csornai SE18
15Pénzügyőr SE17
16Gyirmót FC Győr II16
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!