NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Banai és Verpecz is lehúzta a rolót

NB3.hu - 2017. március 24. péntek 13:29
Magyarország – Beszámoló a 24. forduló mérkőzéseiről.
Kép forrása: ujpestfc.hu

 

Péntek délelőtt az Újpest második csapatát fogadta a DVSC-DEAC az NB III-as bajnokság 24. fordulójának nyitómérkőzésén. A találkozót Hajdúböszörményben rendezték, mivel az Oláh Gábor utcai és a Nagyerdei Stadion gyepszőnyege jelenleg felújítás alatt áll, játszani rajtuk nem lehet.

 

DEAC-Újpest, Dabas-Fradi: Íme, a 24. forduló programja

A legközelebbi, harmadosztályú meccsre hitelesített pálya böszörményben van, ezért ott került sor az összecsapásra – írja a dvsc.hu

 

A játékost a kis Loki irányította, több nagy helyzetet is kidolgozott, de a hálóba nem sikerült betalálnia, és mivel az Újpest sem volt eredményes, így a találkozó gólnélküli döntetlennel zárult.

 

NB III Keleti csoport, 24. forduló

 

DVSC-DEAC – Újpest II 0-0

 

DVSC-DEAC: Verpecz – Vincze, Újvárosi, Brkovics, Mócsán – Kozák, Csősz, Szabó J., Virág, Nagy K. – Tonhaizer

Újpest II: Banai – Knap, Szűcs, Fék, Nagy G., Gere, Pávkovics, Molnár S., Sándli, Bauer, Tóth R.

A keleti csoport tabellája

NB III Keleti csoport 2016/2017

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Szomorú vasárnap
KERINGER ZSOLT
Már csak a válogatott
TABELLA - KELET
1Monori SE14
2ESMTK13
3Salgótarján13
4MTK Budapest II10
5Debreceni EAC10
6Balassagyarmati VSE9
7Putnok FC8
8Termálfürdő Tiszaújváros7
9Cigánd SE7
10Gyöngyösi AK7
11Nyírbátori FC6
12Jászberényi FC6
13DVTK II5
14Füzesgyarmati SK5
15Tiszafüredi VSE5
16Tállya KSE4
TABELLA - KÖZÉP
1SZEOL SC15
2Duna Aszfalt VSE13
3Dunaújváros13
4Paksi FC II10
5Iváncsa KSE10
6PMFC9
7Szentlőrinc SE9
8Szekszárdi UFC9
9Budapest Honvéd-MFA II8
10Kozármisleny FC7
11FC Dabas6
12Mórahalom VSE5
13Rákosmente KSK5
14Vecsési FC5
15Hódmezővásárhelyi FC4
16M-Foci KFT3
TABELLA - NYUGAT
1Érdi VSE14
2Kaposvári Rákóczi FC13
3Videoton FC II12
4Tarr Amdráshida SC12
5III. Ker. TVE11
6Puskás Akadémia FC II10
7Dunaharaszti MTK10
8THSE-Szabadkikötő9
9FC Ajka7
10Csepel FC7
11BKV Előre7
12Csornai SE6
13VLS Veszprém6
14Pénzügyőr SE6
15Pápai Perutz FC3
16Gyirmót FC Győr II3
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!