nb1.hu

Az Ajka kiütötte a Gyirmót II-t

Ajka - Kis Károly csapatából sérülés és betegség miatt sok játékos hiányzott.

A szintén az NB III nyugati csoportjában szereplő Gyirmót II ellen játszott felkészülési mérkőzést az Ajka. A Pokorni – Kalász, Kovács, Csizmadia, Pavlitzky – Nagy – Illés, Horváth, Vallejos, Major – Oláh összeállításban léptek pályára a hazaia.
A 25. percben Illés ugratta ki Majort, aki egy csel után 10 méterről a kapu közepébe gurított, 1:0.
A 38. percben jobboldali támadásnál Illés visszasarkalt labdáját Horváth 12 méterről lőtte a léc alá, 2:0.
A 40. percben Vallejos indította Illést, aki egy csel után a kapu közepébe gurított, 3:0.
A 75. percben a csereként beállt Markó futott el a jobb oldalon, beadását Kovács hat méterről fejelte a hálóba, 4:0.
A 88. percben Major remek cselek után ugratta ki Markót, aki a kapus mellett higgadtan lőtt a hálóba, 5:0.

Kis Károly: Sérülés és betegség miatt sok játékosunk hiányzott, ezért többen nem a megszokott posztjukon szerepeltek, azonban jól helytálltak, amit az eredmény is bizonyít. Jó érzés számunkra, hogy az edzőmeccseinkre is egyre többen látogatnak ki.

Az Ajka legközelebb, szombaton a Sopron otthonában lép pályára. A csapat jövő hét szerdai programja változott: 14 órai kezdettel a Mosonmagyaróvárt fogadják.

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)