NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Aranyat érhet a hihetetlen sorozat

NB3.hu - 2017. május 15. hétfõ 10:59
Győr – Vasárnap feljutást ünnepelhet az ETO FC
Kép forrása: eto.hu

Sorozatban 16. győzelmét ünnepelte a hétvégén az NB III Nyugati csoportjában a Gyirmót FC Győr második csapatát 2-0-ra legyőző ETO FC Győr, így a nagy múltú klub számára már a 30. játéknapon meglehet a feljutás.

Második félidőben szerzett góljainak köszönhetően a Gyirmót elleni városi rangadón is folytatta remek sorozatát az ETO FC – azt a hihetetlen győzelmi szériát, amely éppen az élvonaltól búcsúzó rivális tartalékcsapatától elszenvedett tavaly novemberi betli után kezdődött. „Jó mérkőzést játszottunk, ebben a nem kimondottan játékos barát időpontban” – utalt a 11 órai kezdésre Bekő Balázs, az ETO FC vezetőedzője. –A nézők láthatták, hogy teljesen megérdemelt győzelmet arattunk – közölte a szakember.

Így ünnepelt a bajnokcsapat - NB3.hu

A Kazincbarcika a Keleti csoport bajnoka

A Győr már vasárnap, azaz két fordulóval a harmadosztályú bajnokság vége előtt révbe érhet: amennyiben a második helyezett Érdet hét ponttal megelőző csapat vendéglátóként legyőzi a Csornát, a további eredményektől függetlenül biztossá válik az osztályváltás. 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
A selejt bosszúja
KERINGER ZSOLT
„Kapitányváltás”
TABELLA - KELET
1Monori SE37
2Salgótarján32
3ESMTK27
4Putnok FC24
5Tiszafüredi VSE23
6MTK Budapest II22
7Nyírbátori FC20
8Cigánd SE20
9Füzesgyarmati SK18
10Termálfürdő Tiszaújváros17
11Balassagyarmati VSE16
12Gyöngyösi AK16
13Jászberényi FC15
14Debreceni EAC14
15DVTK II12
16Tállya KSE10
TABELLA - KÖZÉP
1Dunaújváros34
2Duna Aszfalt VSE33
3PMFC32
4SZEOL SC28
5FC Dabas27
6Iváncsa KSE27
7Szentlőrinc SE21
8Paksi FC II20
9Szekszárdi UFC20
10Rákosmente KSK18
11Kozármisleny FC18
12Budapest Honvéd-MFA II11
13Mórahalom VSE11
14Hódmezővásárhelyi FC11
15Vecsési FC7
16M-Foci KFT6
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC32
2FC Ajka30
3Érdi VSE29
4Pápai Perutz FC25
5Videoton FC II25
6Tarr Amdráshida SC25
7Dunaharaszti MTK22
8Csepel FC21
9Puskás Akadémia FC II20
10BKV Előre19
11III. Ker. TVE18
12Pénzügyőr SE17
13VLS Veszprém13
14THSE-Szabadkikötő11
15Csornai SE10
16Gyirmót FC Győr II8
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!