NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Ajka-ETO, FTC II-Dunaújváros – a 13. forduló programja

Hegedűs Gábor - 2016. október 28. péntek 12:07
Magyarország – Keleti rangadó, a Kaposvár Komáromra utazik.
Kép forrása: eto.hu

Immár a 13. fordulójához érkezett a NB III-as bajnokság, amelyben szombaton és vasárnap is lesznek mérkőzések, nem is akármilyenek.

 

A Nyugat-csoportban az ETO FC Győr a középmezőnyhöz tartozó Ajka vendége lesz, a Kaposvár az utolsó előtti Komáromhoz utazik, míg az éllovas Érdnek a Bp. Honvéd-MFA otthonából kellene elhoznia a pontokat.

 

A Közép-csportban az első helyen álló Szigetszentmiklós a sereghajtó Komló ellen tehet újabb lépést a feljutás felé, de érdekesnek ígérkezik a Ferencváros II-Dunaújváros találkozó is.

 

A Keleti-csoportban az STC az Újpest második csapatát fogadja, de megmérkőzik egymással az első kéz helyezett is, ugyanis Monor-Jászberény rangadót rendeznek.

 

NB III, 13. forduló

 

Nyugati-csoport

 

Szombat

14.30: Hévíz–Veszprém

14.30: Ajka–ETO FC Győr

14.30: Diósd–Sárvár

14.30: III. ker. TVE–Tatabánya

14.30: Komárom–Kaposvár

 

Vasárnap

11.00: Puskás Akadémia II–Csepel

13.30: Videoton II–Andráshida

13.30: Csorna–Gyirmót II

13.30: Bp. Honvéd-MFA–Érd

 

Közép-csoport

 

Szombat

14.30: Mórahalom–FC Dabas

14.30: Budafok–Pénzügyőr

14.30: Szekszárd–Dunaharaszti

14.30: Gyula–Hódmezővásárhely

14.30: Komló–Szigetszentmiklós

 

Vasárnap

11.00: Ferencváros II–Dunaújváros

13.30: Paks II–PMFC

13.30: Szentlőrinc–Méhkerék

13.30: Dabas-Gyón–Békéscsaba II

 

Keleti-csoport

 

Szombat

14.30: Nyírbátor–Hajdúböszörmény

14.30: Kazincbarcika–ESMTK

14.30: Rákosmente–Putnok

14.30: Monor–Jászberény

 

Vasárnap

11.00: DVTK II–Tállya

13.30: Salgótarján–Újpest II

13.30: REAC–MTK II

13.30: Hatvan–DVSC-DEAC

13.30: BKV Előre–Tiszaújváros

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Szomorú vasárnap
KERINGER ZSOLT
Már csak a válogatott
TABELLA - KELET
1Monori SE14
2ESMTK13
3Salgótarján13
4MTK Budapest II10
5Debreceni EAC10
6Balassagyarmati VSE9
7Putnok FC8
8Termálfürdő Tiszaújváros7
9Cigánd SE7
10Gyöngyösi AK7
11Nyírbátori FC6
12Jászberényi FC6
13DVTK II5
14Füzesgyarmati SK5
15Tiszafüredi VSE5
16Tállya KSE4
TABELLA - KÖZÉP
1SZEOL SC15
2Duna Aszfalt VSE13
3Dunaújváros13
4Paksi FC II10
5Iváncsa KSE10
6PMFC9
7Szentlőrinc SE9
8Szekszárdi UFC9
9Budapest Honvéd-MFA II8
10Kozármisleny FC7
11FC Dabas6
12Mórahalom VSE5
13Rákosmente KSK5
14Vecsési FC5
15Hódmezővásárhelyi FC4
16M-Foci KFT3
TABELLA - NYUGAT
1Érdi VSE14
2Kaposvári Rákóczi FC13
3Videoton FC II12
4Tarr Amdráshida SC12
5III. Ker. TVE11
6Puskás Akadémia FC II10
7Dunaharaszti MTK10
8THSE-Szabadkikötő9
9FC Ajka7
10Csepel FC7
11BKV Előre7
12Csornai SE6
13VLS Veszprém6
14Pénzügyőr SE6
15Pápai Perutz FC3
16Gyirmót FC Győr II3
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!