NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Ajka-ETO, FTC II-Dunaújváros – a 13. forduló programja

Hegedűs Gábor - 2016. október 28. péntek 12:07
Magyarország – Keleti rangadó, a Kaposvár Komáromra utazik.
Kép forrása: eto.hu

Immár a 13. fordulójához érkezett a NB III-as bajnokság, amelyben szombaton és vasárnap is lesznek mérkőzések, nem is akármilyenek.

 

A Nyugat-csoportban az ETO FC Győr a középmezőnyhöz tartozó Ajka vendége lesz, a Kaposvár az utolsó előtti Komáromhoz utazik, míg az éllovas Érdnek a Bp. Honvéd-MFA otthonából kellene elhoznia a pontokat.

 

A Közép-csportban az első helyen álló Szigetszentmiklós a sereghajtó Komló ellen tehet újabb lépést a feljutás felé, de érdekesnek ígérkezik a Ferencváros II-Dunaújváros találkozó is.

 

A Keleti-csoportban az STC az Újpest második csapatát fogadja, de megmérkőzik egymással az első kéz helyezett is, ugyanis Monor-Jászberény rangadót rendeznek.

 

NB III, 13. forduló

 

Nyugati-csoport

 

Szombat

14.30: Hévíz–Veszprém

14.30: Ajka–ETO FC Győr

14.30: Diósd–Sárvár

14.30: III. ker. TVE–Tatabánya

14.30: Komárom–Kaposvár

 

Vasárnap

11.00: Puskás Akadémia II–Csepel

13.30: Videoton II–Andráshida

13.30: Csorna–Gyirmót II

13.30: Bp. Honvéd-MFA–Érd

 

Közép-csoport

 

Szombat

14.30: Mórahalom–FC Dabas

14.30: Budafok–Pénzügyőr

14.30: Szekszárd–Dunaharaszti

14.30: Gyula–Hódmezővásárhely

14.30: Komló–Szigetszentmiklós

 

Vasárnap

11.00: Ferencváros II–Dunaújváros

13.30: Paks II–PMFC

13.30: Szentlőrinc–Méhkerék

13.30: Dabas-Gyón–Békéscsaba II

 

Keleti-csoport

 

Szombat

14.30: Nyírbátor–Hajdúböszörmény

14.30: Kazincbarcika–ESMTK

14.30: Rákosmente–Putnok

14.30: Monor–Jászberény

 

Vasárnap

11.00: DVTK II–Tállya

13.30: Salgótarján–Újpest II

13.30: REAC–MTK II

13.30: Hatvan–DVSC-DEAC

13.30: BKV Előre–Tiszaújváros

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Fekete leves
KERINGER ZSOLT
„Rémálom”
TABELLA - KELET
1Monori SE59
2ESMTK38
3Putnok FC36
4Salgótarján32
5MTK Budapest II31
6Füzesgyarmati SK30
7Jászberényi FC29
8DVTK II28
9Termálfürdő Tiszaújváros28
10Nyírbátori FC27
11Tállya KSE26
12Cigánd SE25
13Debreceni EAC24
14Tiszafüredi VSE23
15Balassagyarmati VSE23
16Gyöngyösi AK23
TABELLA - KÖZÉP
1Duna Aszfalt VSE50
2PMFC48
3Iváncsa KSE47
4Dunaújváros44
5FC Dabas39
6SZEOL SC39
7Szentlőrinc SE35
8Szekszárdi UFC32
9Paksi FC II30
10Rákosmente KSK25
11Budapest Honvéd-MFA II24
12Hódmezővásárhelyi FC23
13Kozármisleny FC22
14M-Foci KFT21
15Mórahalom VSE16
16Vecsési FC12
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC51
2FC Ajka49
3Érdi VSE44
4Tarr Andráshida SC43
5III. Ker. TVE43
6Puskás Akadémia FC II36
7Pápai Perutz FC34
8BKV Előre33
9Videoton FC II29
10Csepel FC29
11Dunaharaszti MTK26
12VLS Veszprém22
13THSE-Szabadkikötő20
14Pénzügyőr SE17
15Gyirmót FC Győr II16
16Csornai SE15
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!