NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

A kilencedik fordulója programja

NB3.hu - 2017. október 08. vasárnap 10:07
Magyarország - Nagyüzem lesz a harmadosztályban.
Az NB III Keleti csoportjában a listavezető Monor a Jászberényt fogadja, míg a második helyen tanyázó Salgótarján a sereghajtó Tiszafüredet fogadja.
 
A program: 
 
Cigánd SE - Debreceni EAC 15 óra
Termálfürdő Tiszaújváros – ESMTK 15 óra
Balassagyarmati VSE - Gyöngyösi AK 15 óra
STC Salgótarján - Tiszafüredi VSE 15 óra
Monori SE - Jászberényi FC 15 óra
Nyírbátori FC - DVTK II. 15 óra
Putnok FC - Tállya KSE 15 óra
Füzesgyarmati SK - MTK Budapest II. 15 óra

NB1.hu

NB III Keleti csoport táblázat

A Közép csoportban a SZEOL a Kozármisleny legyőzésével veheti át újra a vezetést. A Pécs a Hódmezővásárhellyel csap össze, a Baranya megyei együttes egy diadallal tapadhatna az élbolyra.
 
A program: 
 
SZEOL SC - Kozármisleny FC 15 óra
FC Dabas - Duna Aszfalt TVSE Tiszakécske 15 óra
Mórahalom VSE - Rákosmente KSK 15 óra
Vecsési FC - Szentlőrinc SE 15 óra 
Paksi FC II. - Szekszárdi UFC 15 óra 
Pécsi MFC - Hódmezővásárhelyi FC 15 óra
 

NB1.hu

NB III Közép csoport táblázat

Nyugaton az első pozíciót birtokló Érd a BKV Előre otthonában vizitál. A Pest megyeiek egyik legnagyobb kihívója, a Kaposvár a Pénzügyőrrel találkozik hazai pályán.
 
A program: 
 
Tarr Andráshida SC - Videoton FC II. 15 óra
Csepel FC - Gyirmót FC Győr II. 15 óra
Kaposvári Rákóczi - Pénzügyőr SE 15 óra
III. KER. TVE - FC Ajka 15 óra
Dunaharaszti MTK - Pápai Perutz FC 15 óra
BKV Előre - Érdi VSE 15 óra
THSE-Szabadkikötő - Puskás Akadémia FC II. 15 óra
VLS Veszprém - Csornai SE 15 óra
 

NB1.hu

NB III Nyugati csoport táblázat

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Ki mit kíván?
KERINGER ZSOLT
„Kapitányváltás”
TABELLA - KELET
1Monori SE27
2ESMTK25
3Salgótarján22
4Putnok FC20
5MTK Budapest II19
6Nyírbátori FC16
7Balassagyarmati VSE15
8Tiszafüredi VSE14
9Cigánd SE14
10Debreceni EAC13
11Gyöngyösi AK13
12Termálfürdő Tiszaújváros11
13Füzesgyarmati SK11
14Jászberényi FC10
15DVTK II9
16Tállya KSE6
TABELLA - KÖZÉP
1PMFC24
2SZEOL SC24
3Duna Aszfalt VSE23
4Dunaújváros22
5FC Dabas21
6Paksi FC II19
7Iváncsa KSE19
8Szentlőrinc SE18
9Szekszárdi UFC16
10Kozármisleny FC13
11Budapest Honvéd-MFA II11
12Rákosmente KSK11
13Mórahalom VSE9
14Hódmezővásárhelyi FC8
15Vecsési FC7
16M-Foci KFT3
TABELLA - NYUGAT
1Érdi VSE24
2Kaposvári Rákóczi FC22
3Videoton FC II21
4FC Ajka21
5Puskás Akadémia FC II19
6Tarr Amdráshida SC19
7Pápai Perutz FC18
8Csepel FC17
9Dunaharaszti MTK17
10BKV Előre16
11III. Ker. TVE14
12VLS Veszprém12
13Pénzügyőr SE10
14THSE-Szabadkikötő10
15Csornai SE6
16Gyirmót FC Győr II5
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!