NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

A kilencedik fordulója programja

NB3.hu - 2017. október 08. vasárnap 10:07
Magyarország - Nagyüzem lesz a harmadosztályban.
Az NB III Keleti csoportjában a listavezető Monor a Jászberényt fogadja, míg a második helyen tanyázó Salgótarján a sereghajtó Tiszafüredet fogadja.
 
A program: 
 
Cigánd SE - Debreceni EAC 15 óra
Termálfürdő Tiszaújváros – ESMTK 15 óra
Balassagyarmati VSE - Gyöngyösi AK 15 óra
STC Salgótarján - Tiszafüredi VSE 15 óra
Monori SE - Jászberényi FC 15 óra
Nyírbátori FC - DVTK II. 15 óra
Putnok FC - Tállya KSE 15 óra
Füzesgyarmati SK - MTK Budapest II. 15 óra

NB1.hu

NB III Keleti csoport táblázat

A Közép csoportban a SZEOL a Kozármisleny legyőzésével veheti át újra a vezetést. A Pécs a Hódmezővásárhellyel csap össze, a Baranya megyei együttes egy diadallal tapadhatna az élbolyra.
 
A program: 
 
SZEOL SC - Kozármisleny FC 15 óra
FC Dabas - Duna Aszfalt TVSE Tiszakécske 15 óra
Mórahalom VSE - Rákosmente KSK 15 óra
Vecsési FC - Szentlőrinc SE 15 óra 
Paksi FC II. - Szekszárdi UFC 15 óra 
Pécsi MFC - Hódmezővásárhelyi FC 15 óra
 

NB1.hu

NB III Közép csoport táblázat

Nyugaton az első pozíciót birtokló Érd a BKV Előre otthonában vizitál. A Pest megyeiek egyik legnagyobb kihívója, a Kaposvár a Pénzügyőrrel találkozik hazai pályán.
 
A program: 
 
Tarr Andráshida SC - Videoton FC II. 15 óra
Csepel FC - Gyirmót FC Győr II. 15 óra
Kaposvári Rákóczi - Pénzügyőr SE 15 óra
III. KER. TVE - FC Ajka 15 óra
Dunaharaszti MTK - Pápai Perutz FC 15 óra
BKV Előre - Érdi VSE 15 óra
THSE-Szabadkikötő - Puskás Akadémia FC II. 15 óra
VLS Veszprém - Csornai SE 15 óra
 

NB1.hu

NB III Nyugati csoport táblázat

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Uborka
KERINGER ZSOLT
„Kapitányváltás”
TABELLA - KELET
1Monori SE40
2Salgótarján32
3ESMTK30
4MTK Budapest II26
5Putnok FC25
6Tiszafüredi VSE23
7Nyírbátori FC21
8Füzesgyarmati SK21
9Cigánd SE20
10Termálfürdő Tiszaújváros18
11Jászberényi FC18
12Balassagyarmati VSE17
13Gyöngyösi AK17
14DVTK II15
15Debreceni EAC14
16Tállya KSE13
TABELLA - KÖZÉP
1Dunaújváros37
2Duna Aszfalt VSE36
3PMFC35
4SZEOL SC31
5Iváncsa KSE30
6FC Dabas27
7Paksi FC II26
8Szentlőrinc SE24
9Rákosmente KSK21
10Szekszárdi UFC20
11Kozármisleny FC18
12Budapest Honvéd-MFA II17
13Mórahalom VSE11
14Hódmezővásárhelyi FC11
15M-Foci KFT9
16Vecsési FC7
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC35
2Érdi VSE35
3FC Ajka31
4Pápai Perutz FC28
5Tarr Amdráshida SC28
6Puskás Akadémia FC II26
7Videoton FC II25
8Csepel FC24
9Dunaharaszti MTK23
10III. Ker. TVE22
11BKV Előre20
12Pénzügyőr SE17
13Csornai SE13
14VLS Veszprém13
15Gyirmót FC Győr II11
16THSE-Szabadkikötő11
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!