NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

A 23. fordulója programja

Nagy Benjámin - 2018. április 14. szombat 08:02
Magyarország - Mindkét nap remek találkozók!

 

Kelet: 

2018. 04. 14. 16:00 Nyírbátori FC - Jászberényi FC
2018. 04. 14. 16:00 Cigánd SE - Tállya KSE
2018. 04. 14. 16:00 Termálfürdő Tiszaújváros - Debreceni EAC
2018. 04. 14. 16:00 Balassagyarmati VSE - ESMTK
2018. 04. 14. 16:00 Füzesgyarmati SK - Tiszafüredi VSE
2018. 04. 15. 16:00 Putnok FC - DVTK II
2018. 04. 15. 16:00 Monori SE - MTK Budapest II

 

Közép:

2018. 04. 14. 16:00 PMFC - Dunaújváros
2018. 04. 14. 16:00 M-Foci KFT - Rákosmente KSK
2018. 04. 14. 16:00 Mórahalom VSE - Duna Aszfalt VSE
2018. 04. 14. 16:00 FC Dabas - Kozármisleny FC
2018. 04. 14. 16:00 Vecsési FC - Hódmezővásárhelyi FC
2018. 04. 15. 16:00 SZEOL SC - Iváncsa KSE
2018. 04. 15. 16:00 Paksi FC II - Szentlőrinc SE

 

Nyugat: 

2018. 04. 14. 16:00 VLS Veszprém - FC Ajka
2018. 04. 14. 16:00 III. Ker. TVE - Pénzügyőr SE
2018. 04. 14. 16:00 THSE-Szabadkikötő - Érdi VSE
2018. 04. 14. 17:00 Kaposvári Rákóczi FC - Gyirmót FC Győr II
2018. 04. 15. 16:00 Csepel FC - Videoton FC II
2018. 04. 15. 16:00 Tarr Andráshida SC - Puskás Akadémia FC II
2018. 04. 15. 16:00 BKV Előre - Pápai Perutz FC
2018. 04. 15. 16:00 Dunaharaszti MTK - Csornai SE

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Monori SE74
2ESMTK44
3Putnok FC44
4Termálfürdő Tiszaújváros39
5Füzesgyarmati SK38
6Jászberényi FC37
7DVTK II35
8MTK Budapest II34
9Nyírbátori FC34
10Salgótarján32
11Cigánd SE32
12Debreceni EAC30
13Gyöngyösi AK30
14Tállya KSE29
15Tiszafüredi VSE27
16Balassagyarmati VSE25
TABELLA - KÖZÉP
1Duna Aszfalt VSE65
2PMFC63
3Iváncsa KSE58
4Dunaújváros51
5SZEOL SC47
6Szentlőrinc SE44
7FC Dabas43
8Szekszárdi UFC35
9Paksi FC II34
10Rákosmente KSK32
11Kozármisleny FC31
12Budapest Honvéd-MFA II28
13M-Foci KFT28
14Hódmezővásárhelyi FC24
15Mórahalom VSE17
16Vecsési FC16
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC62
2FC Ajka58
3Érdi VSE54
4Tarr Andráshida SC48
5III. Ker. TVE48
6Puskás Akadémia FC II47
7Pápai Perutz FC40
8Videoton FC II39
9BKV Előre38
10Csepel FC36
11Dunaharaszti MTK33
12THSE-Szabadkikötő26
13VLS Veszprém24
14Csornai SE23
15Pénzügyőr SE20
16Gyirmót FC Győr II20
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!