NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

A 23. fordulója programja

Nagy Benjámin - 2018. április 14. szombat 08:02
Magyarország - Mindkét nap remek találkozók!

 

Kelet: 

2018. 04. 14. 16:00 Nyírbátori FC - Jászberényi FC
2018. 04. 14. 16:00 Cigánd SE - Tállya KSE
2018. 04. 14. 16:00 Termálfürdő Tiszaújváros - Debreceni EAC
2018. 04. 14. 16:00 Balassagyarmati VSE - ESMTK
2018. 04. 14. 16:00 Füzesgyarmati SK - Tiszafüredi VSE
2018. 04. 15. 16:00 Putnok FC - DVTK II
2018. 04. 15. 16:00 Monori SE - MTK Budapest II

 

Közép:

2018. 04. 14. 16:00 PMFC - Dunaújváros
2018. 04. 14. 16:00 M-Foci KFT - Rákosmente KSK
2018. 04. 14. 16:00 Mórahalom VSE - Duna Aszfalt VSE
2018. 04. 14. 16:00 FC Dabas - Kozármisleny FC
2018. 04. 14. 16:00 Vecsési FC - Hódmezővásárhelyi FC
2018. 04. 15. 16:00 SZEOL SC - Iváncsa KSE
2018. 04. 15. 16:00 Paksi FC II - Szentlőrinc SE

 

Nyugat: 

2018. 04. 14. 16:00 VLS Veszprém - FC Ajka
2018. 04. 14. 16:00 III. Ker. TVE - Pénzügyőr SE
2018. 04. 14. 16:00 THSE-Szabadkikötő - Érdi VSE
2018. 04. 14. 17:00 Kaposvári Rákóczi FC - Gyirmót FC Győr II
2018. 04. 15. 16:00 Csepel FC - Videoton FC II
2018. 04. 15. 16:00 Tarr Andráshida SC - Puskás Akadémia FC II
2018. 04. 15. 16:00 BKV Előre - Pápai Perutz FC
2018. 04. 15. 16:00 Dunaharaszti MTK - Csornai SE

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Fekete leves
KERINGER ZSOLT
„Rémálom”
TABELLA - KELET
1Monori SE59
2ESMTK38
3Putnok FC36
4Salgótarján32
5MTK Budapest II31
6Füzesgyarmati SK30
7Jászberényi FC29
8DVTK II28
9Termálfürdő Tiszaújváros28
10Nyírbátori FC27
11Tállya KSE26
12Cigánd SE25
13Debreceni EAC24
14Tiszafüredi VSE23
15Balassagyarmati VSE23
16Gyöngyösi AK23
TABELLA - KÖZÉP
1Duna Aszfalt VSE50
2PMFC48
3Iváncsa KSE47
4Dunaújváros44
5FC Dabas39
6SZEOL SC39
7Szentlőrinc SE35
8Szekszárdi UFC32
9Paksi FC II30
10Rákosmente KSK25
11Budapest Honvéd-MFA II24
12Hódmezővásárhelyi FC23
13Kozármisleny FC22
14M-Foci KFT21
15Mórahalom VSE16
16Vecsési FC12
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC51
2FC Ajka49
3Érdi VSE44
4Tarr Andráshida SC43
5III. Ker. TVE43
6Puskás Akadémia FC II36
7Pápai Perutz FC34
8BKV Előre33
9Videoton FC II29
10Csepel FC29
11Dunaharaszti MTK26
12VLS Veszprém22
13THSE-Szabadkikötő20
14Pénzügyőr SE17
15Gyirmót FC Győr II16
16Csornai SE15
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!