NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

8 edzőmeccs vár a PMFC-re

Hesz Tamás - 2018. január 04. csütörtök 09:18
Pécs - Elkészült a piros-feketék NB III-as csapatának felkészülési programja
Elkészült a piros-feketék NB III-as csapatának felkészülési programja, amely 8 edzőmérkőzést tartalmaz. 
 
Az első edzést január 15-én, hétfőn vezényli Márton Gábor a keretnek, meccs először a 2. hét végén vár a játékosokra. Ezt követően azonban szerda-szombat ritmusban kapják majd a mérkőzésterhelést a mecsekaljai focisták.
 
Az ellenfelek között találhatunk megye I-es, NB III-as, NB II-es és egy külföldi ellenfelet is. Mint ismert, az első tavaszi fordulót majd a Kozármisleny ellen játssza a Munkás március 3-án, idegenben.
 
Téli felkészülési program
 
Január 27., szombat: PMFC – Kecskeméti LC (megye I)
 
Január 31., szerda: PMFC – Mohácsi TE 1888 (megye I)
 
Február 3., szombat: PMFC – ZTE FC (NB II)
 
Február 7., szerda: PMFC – Kaposvári Rákóczi FC (NB III)
 
Február 10., szombat: Szolnoki MÁV FC (NB II) – PMFC (helyszín: Csákvár)
 
Február 14., szerda: PMFC – NK BSK Bijelo Brdo (horvát harmadosztály)
 
Február 17., szombat: PMFC – Videoton FC II. (NB III)
 
Február 24., szombat: PMFC – Pécsváradi Spartacus SE (megye I)
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Fekete leves
KERINGER ZSOLT
„Rémálom”
TABELLA - KELET
1Monori SE59
2ESMTK38
3Putnok FC36
4Salgótarján32
5MTK Budapest II31
6Füzesgyarmati SK30
7Jászberényi FC29
8DVTK II28
9Termálfürdő Tiszaújváros28
10Nyírbátori FC27
11Tállya KSE26
12Cigánd SE25
13Debreceni EAC24
14Tiszafüredi VSE23
15Balassagyarmati VSE23
16Gyöngyösi AK23
TABELLA - KÖZÉP
1Duna Aszfalt VSE50
2PMFC48
3Iváncsa KSE47
4Dunaújváros44
5FC Dabas39
6SZEOL SC39
7Szentlőrinc SE35
8Szekszárdi UFC32
9Paksi FC II30
10Rákosmente KSK25
11Budapest Honvéd-MFA II24
12Hódmezővásárhelyi FC23
13Kozármisleny FC22
14M-Foci KFT21
15Mórahalom VSE16
16Vecsési FC12
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC51
2FC Ajka49
3Érdi VSE44
4Tarr Andráshida SC43
5III. Ker. TVE43
6Puskás Akadémia FC II36
7Pápai Perutz FC34
8BKV Előre33
9Videoton FC II29
10Csepel FC29
11Dunaharaszti MTK26
12VLS Veszprém22
13THSE-Szabadkikötő20
14Pénzügyőr SE17
15Gyirmót FC Győr II16
16Csornai SE15
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!