NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016

Balassagyarmat

2017. 10. 09. 10:12

Így győzte le a Gyöngyöst a BSE - videó

Balassagyarmat - Három gól története a kilencedik fordulóból.
2017. 10. 04. 16:00

Így nyert az ESMTK a Balassagyarmat ellen - videó

Könnyed siker született Pesterzsébeten.
2017. 08. 31. 13:59

Így kell ezt: győztes gól csereként!

Balassagyarmat - A támadó ezzel is jelezte, hogy a kezdőcsapatban a helye.
2017. 08. 24. 12:02

Gólt rúgott de Geának, Eb-bronzérmes, most ide igazolt

Balassagyarmat - Már be is mutatkozott.
2017. 08. 17. 16:57

Az élmezőnybe vágyik a harmadosztály újonca

Balassagyarmat – Az osztályozón igazi futballistának érezhették magukat.
2017. 07. 16. 15:37

Laza sikerrel kezdett az új Érd

Érd – Két próbajátékos is kezdett.
2017. 07. 01. 16:53

Felkérte a harmadosztályú szereplésre a Balassagyarmatot az MLSZ?

Balassagyarmat - Sajtóhírek szerint a gyarmatiakkal és a Vidi II-vel pótolják a mezőnyt.
2017. 06. 21. 17:38

Az osztályozón elbukó csapat a Fradi miatt lehet harmadosztályú

Balassagyarmat - Az NB III-ra készülnek a nógrádi csapatnál.
2017. 06. 18. 11:09

Így ünnepelték az NB III-ba jutást Kécskén a szurkolókkal - kép

Tiszakécske – A Duna Aszfalt feljutott az NB III-ba.
1/1
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
A selejt bosszúja
KERINGER ZSOLT
„Kapitányváltás”
TABELLA - KELET
1Monori SE37
2Salgótarján32
3ESMTK27
4Putnok FC24
5Tiszafüredi VSE23
6MTK Budapest II22
7Nyírbátori FC20
8Cigánd SE20
9Füzesgyarmati SK18
10Termálfürdő Tiszaújváros17
11Balassagyarmati VSE16
12Gyöngyösi AK16
13Jászberényi FC15
14Debreceni EAC14
15DVTK II12
16Tállya KSE10
TABELLA - KÖZÉP
1Dunaújváros34
2Duna Aszfalt VSE33
3PMFC32
4SZEOL SC28
5FC Dabas27
6Iváncsa KSE27
7Szentlőrinc SE21
8Paksi FC II20
9Szekszárdi UFC20
10Rákosmente KSK18
11Kozármisleny FC18
12Budapest Honvéd-MFA II11
13Mórahalom VSE11
14Hódmezővásárhelyi FC11
15Vecsési FC7
16M-Foci KFT6
TABELLA - NYUGAT
1Kaposvári Rákóczi FC32
2FC Ajka30
3Érdi VSE29
4Pápai Perutz FC25
5Videoton FC II25
6Tarr Amdráshida SC25
7Dunaharaszti MTK22
8Csepel FC21
9Puskás Akadémia FC II20
10BKV Előre19
11III. Ker. TVE18
12Pénzügyőr SE17
13VLS Veszprém13
14THSE-Szabadkikötő11
15Csornai SE10
16Gyirmót FC Győr II8
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!